Як відомо, у тих людей, які займаються сайтобудування та оптимізацією веб-ресурсів, є необмежені можливості для заробітку в інтернеті.

бізнес-ідея на сдече в оренду розкручених сайтів

Зрозуміло, головним джерелом доходу для таких людей стане створення якісних веб-ресурсів та їх подальше просування.

Бізнес на оренді розкручених сайтів

Однак існує й інша, не менш перспективна  бізнес ідея  отримання прибутку — здача розкручених сайтів в оренду . Багатьом початківцям інтернет-бізнесменам потрібні майданчики для реалізації створених проектів.

 

Оскільки створення сайту з нуля і його подальша розкрутка вимагають солідних інвестиційних вкладень, іноді підприємцю простіше орендувати ресурс, ніж купувати його.

Такий варіант є найкращим для бізнесменів з обмеженим стартовим капіталом. Орендуючи якісний і розкручений веб-ресурс, вони можуть втілити в життя свої задумки з мінімальними витратами.

Як організувати бізнес на здачі в оренду розкручених сайтів

Здача сайту в оренду таїть в собі масу переваг і для власника інтернет-ресурсу. Сайт продовжує залишатися для нього джерелом прибутку, при цьому його розвиток не зупиняється.

Він обростає новими вхідними посиланнями, що дозволяє посилити його позиції в пошукових системах.До того ж, якщо орендар буде зацікавлений у розвитку інтернет-майданчики, на сайті з’явиться новий контент. Власник сайту не втратить дохід від розміщення на ньому реклами.

як організувати бізнес на здачі в оренду розкручених сайтів

Однак перед тим як здавати свій ресурс в оренду, його власник повинен врахувати ряд нюансів:

1. По-перше, необхідно скласти договір, в якому будуть прописані умови здачі веб-ресурсу в оренду.Якщо власник сайту не встановить чіткі правила, його розкручений сайт можуть перетворити в місце розміщення великої кількості продажних посилань.

В результаті позиції ресурсу в пошукових системах значно ослабнуть, що негативно відіб’ється на прибутковості сайту. Власнику майданчика доведеться витратити чимало часу, щоб очистити захаращений ресурс і повернути йому колишню привабливість.

2. По-друге, не слід віддавати свої сайти в тимчасове користування особам і компаніям, не викликали довіри. Якщо це все-таки станеться, власнику ресурсу потрібно буде регулярно відвідувати веб-сайт, зданий в оренду, і відслідковувати його стан. Бажано встановити штрафні санкції за порушення правил користування ресурсом.

Що стосується вартості орендної плати, то вона буде прямо залежати від трафіку сайту, його позицій в пошукових системах, а також від показників ТИЦ і PR.