Зовсім недавно для створення свого інтернет-магазину важливою вимогою було володіння знаннями комп’ютерних програм (технологій) або потрібні програмісти в своєму штаті.

бізнес-ідея відкриття інтернет-магазину

На сьогоднішній момент ця бізнес-ідея  не вимагає володіння спеціальними технічними знаннями, необхідно лише прагнення до успіху і ділова хватка.

Маючи всі ці якості можна створити успішний бізнес в інтернеті, що приносить чималий прибуток.

Бізнес по відкриттю інтернет-магазину

У бізнесу в інтернеті в даний час дуже великі перспективи, а для його створення не потрібно стартовий капітал.

Продажі через інтернет щороку зростають і збільшують обороти.

Як організувати бізнес з відкриття інтернет-магазину

Для створення інтернет магазину спочатку потрібно вирішити, що продавати і що найбільш користується попитом у споживачів (покупців) у даний час.

Для того щоб розробити сайт, необхідно визначитися з найменуванням товарів і як буде торгувати інтернет магазин.

Також як і в звичайному бізнесі, торгівля за допомогою інтернету має ті ж вимоги. В інтернет — бізнесі теж необхідно вдаватися до допомоги юристів, бухгалтерів і вивчити оподаткування.

Товар для відкритого інтернет магазину

Отже, перший крок для створення магазину в інтернеті — це вибрати товар для продажу.

Не варто займатися торгівлею невідомих споживачам продуктів, в зв’язку з відсутністю конкуренції. Він не буде користуватися попитом, внаслідок відсутності ринкового збуту і з часом почнеться поява конкурентів.

як організувати бізнес з відкриття інтернет-магазину

 

Непоганий приклад інтернет магазину який займається продажем торгових ваг в Оренбурзі і з імовірністю 70% що користувачі інтернету з Оренбурга, які захочуть купити ваги в Оренбурзі , плюсом цього магазину є саме те що інтернет-магазин спрямований на місцевий ринок, що безпосередньо простіше і дешевше просувати , ніж сайти торгують на всю РФ.

Як вибрати постачальників інтернет-магазину

Наступний крок — вибір постачальників. Необхідно посилатися на їх репутацію, ціни і на яких умовах вони працюють.

Далі слід розробити сайт, який є особою магазину в інтернеті і від нього залежить розмір прибутку.

Потрібно назвати сайт привабливим доменом. Потім продумати, якою системою буде управлятися контент. Такі системи є платні і безкоштовні.

На сьогоднішній день в інтернеті є безліч безкоштовних систем CMS. Кращими є OpenCart або PrastaShop. Вони мають додаткові модулі, що збільшують можливості інтернет магазину.

Дизайн інтернет-магазину

Далі необхідно розробити дизайн сайту магазину, він повинен бути зрозумілим і інтуїтивним для майбутніх споживачів.

Ще потрібно зареєструвати організацію по інтернет торгівлі. Інтернет магазин після реєстрації може бути приватним і юридичною особою.

Індивідуальним підприємцям зареєструватися легше, це пов’язано зі статутним капіталом і різними установчими документами.

варіанти дизайну інтернет-магазину

У індивідуального підприємництва бухгалтерський облік ведеться за спрощеною формою, але його власники несуть відповідальність власним майном. Юридична особа, навпаки, менше.

Оподаткування для інтернет-магазину

Що стосується схеми оподаткування, в цьому випадку власники інтернет-магазинів використовують спрощене оподаткування (ССО).

Вона відрізняється від основної простотою і мінімумом звітності. Спрощена схема надає дві процентні ставки.

Шести процентна, коли доходи оподатковуються і п’ятнадцяти процентна, якщо відбувається зменшення доходів на число витрат.

Технічні моменти інтернет-магазину

Подальший етап необхідно визначитися з кількістю співробітників. Деякі власники невеликих інтернет магазинів працюють самі, а доставкою займаються спеціальні компанії.

Але якщо інтернет магазин досить великий, необхідна наявність робочого персоналу. Це адміністратори, співробітники служби прийому, також займають обробкою і доставкою товару.

Потім необхідно визначити, як буде відбуватися оплата за товари в даному інтернет магазині.Найпопулярніший спосіб шляхом передачі готівкових коштів співробітнику служби доставки.

Коли товари доставляють поштою, тоді оплата можлива післяплатою. У сьогоднішні час поширена оплата через електронні грошові системи, наприклад, webmoney. Оплату покупок багато роблять за допомогою банківських карт, наприклад, visa.

доставка товару покупцеві інтернет-магазину

Важливо також вирішити проблему з доставки товарів покупцям, які їх замовили за допомогою інтернету. Ця проблема є головною в бізнесі такого роду. Адже часто споживачі стикаються з затримкою доставки, трапляється і крадіжка товарів.

Тому потрібно дуже ретельно передбачити всі варіанти з цього питання:

  • Необхідно підібрати кур’єра або зі свого штату співробітників;
  • Звернутися в спеціальну службу доставки.

Якщо чи вибрати друге, в цьому випадку очевидно, що контроль за кур’єрами відсутня, хоча такі служби повинні надавати гарантії.

Отже, щоб, потрібно вирішити для себе, які варіанти найбільш зручними і придатними. Скласти перелік витрат, необхідних для цього бізнесу і приблизні доходи.

Головне, визначитися з товаром, який буде продаватися, вивчити його споживчий попит і на яких покупців він буде розрахований .

Все залежить від самого майбутнього бізнесмена, який відкриває свій інтернет магазин.