Всім давно відомо, що соціальні мережі, існуючі в інтернет-просторі, є не тільки засобом спілкування, а й потужним маркетинговим інструментом.

Досвідчені підприємці використовують їх для просування своїх товарів і послуг.

Найпопулярнішою соціальною мережею сьогодні вважається Вконтакте.Аудиторія цієї мережі одна з найбільших. У ній зареєстровані не тільки жителі Росії, але і зарубіжних країн.

бізнес-ідея створення і розкручування груп вконтактеЯкраз через те що вона така розкручена створення групи Вконтакте перспективнабізнес-ідея .

Бізнес по створенню та розкрутці груп Вконтакте

Створення і просування групи Вконтакте — прекрасна можливість для збільшення прибутку, особливо для тих компаній, у яких з тих чи інших причин не мають власних інтернет-ресурсів.

 

Як організувати бізнес по створенню та розкрутці груп Вконтакте

Створити тематичне співтовариство в соціальній мережі нескладно. Однак будь-яка група потребує розкрутки. Чи не кожен бізнесмен знайомий з дієвими способами і методами пошуку передплатників.

Способи та методи пошуку передплатників:

  1. Щоденна розсилка запрошень про вступ в ту чи іншу співтовариство . Цей метод використовується все рідше, оскільки учасники соціальних мереж не стануть вступати в групи, які їм не цікаві. Використовувати цей спосіб розкрутки не завжди доцільно (з огляду на великих часових затрат);
  2. Привернути увагу потенційних учасників не спеціальні конкурси та акції .Цей спосіб є відмінним PR-ходом, для нього необхідні мінімальні вкладення часу і коштів;
  3. Пошукова оптимізація . Щоб розкрутити ту чи іншу групу, потрібно включити в її назву точні входження ключових слів. В цьому випадку співтовариство буде займатися лідируючі позиції в результатах пошуку;
  4. Контекстна реклама . Це ефективний, але дорогий інструмент, тому використовувати його можна далеко не завжди;
  5. Організація взаємовигідного співробітництва з іншими групами схожої тематики . Для залучення уваги передплатників можна розміщувати перехресні посилання;
  6. Купівля учасників на спеціалізованих ресурсах . Цей спосіб дуже простий.Потрібно купити учасників за нижчою ціною, а продати клієнтові — за вищою.

Для розкрутки групи зазвичай використовується одночасно кілька способів (в залежності від бюджету замовника і його вимог).

Для того щоб займатися подібним бізнесом, не потрібно витрачати власні кошти. Досить бути активним користувачем інтернету, розуміти механізми функціонування соціальних мереж.

Величезним плюсом стане наявність розкрученого аккаунта Вконтакте. Це дозволить бізнесменові запрошувати в співтовариства своїх друзів і передплатників.

Вартість розкрутки групи Вконтакте залежить від витраченого часу, а також від тематики спільноти.