Покупців приваблює зручність здійснення покупок-онлайн, а також доступні ціни на всі види товарів, так що ідея-бізнесу по створенню свого інтернет-магазину стає перспективнішою з кожним роком.

Багато вже сьогодні вважають за краще зробити замовлення в інтернеті, а не йти в звичайний магазин. Відвідати інтернет-магазин і підібрати що-небудь новеньке для себе або в подарунок можна в будь-який час дня чи ночі.

Не дивно, що багато фірм, що пропонують різні товари і послуги, в терміновому порядку починають відкривати свої представництва у всесвітній мережі. Чимало також і магазинів, що ведуть торгівлю виключно в режимі онлайн.

Купувати в них стає ще зручніше, оскільки один із способів оплати — електронні гроші-одним з провідних сервісів електронних платежів є http://net2pay.ru/ , а доставка товару проведуть в зазначений клієнтом час.

Ні для кого не секрет, що число користувачів інтернету постійно збільшується. Інтернет-магазин, таким чином, допомагає збільшити число покупців, і розширити ринки збуту.Але з тих людей, кому приходить ідея створити власний інтернет-магазин, мало хто уявляє, наскільки просто це зробити сьогодні.

 

Бізнес з продажу готових інтернет-магазинів

Що включає в себе продаж готових інтернет магазинів, і які переваги отримує при цьому клієнт?

Що отримає клієнт при покупці готового інтернет-магазину:

  • По-перше, це вибір необхідної вам торговельного майданчика, подальша її встановлення та налаштування;
  • По-друге, ви отримуєте технічну підтримку придбаного готового інтернет-магазину;
  • І, нарешті, Ви отримуєте гарантії його працездатності;
  • До ваших послуг також безкоштовні консультації з будь-яких питань, що стосуються функціонування готового інтернет-магазину.

Як організувати бізнес з продажу інтернет-магазинів

Замовляючи готовий інтернет-магазин, ви в короткі терміни отримуєте повноцінну торговельну площадку, відмінний інструмент для розвитку вашого бізнесу.

Залишається лише наповнити його всіма товарами та послугами, а згодом у міру необхідності періодично оновлювати асортимент, видаляючи старі моделі, додаючи нові та змінюючи опис послуг.

як організувати бізнес з продажу готових інтернет-магазинівКрім цього, ви легко зможете додавати актуальні новини, анонси очікуваних товарів, проводити опитування серед покупців, і багато іншого.

Постійні клієнти інтернет-магазину напевно захочуть створити особистий аккаунт, щоб отримати додаткові можливості.

Вони зможуть відстежувати історію покупок, отримувати підтвердження на електронну адресу та бути в курсі всіх новинок.

Якщо ви захочете залучати ще більше клієнтів, можна замовити розкрутку свого інтернет-магазину, просування його у всесвітній мережі.

Готовий інтернет-магазин, який ви купуєте у нас, є системою, що складається з декількох скриптів. Вони розміщуються на хостингу.

При розробці готового інтернет-магазину використовується одна з систем управління сайтом.

У такого інтернет-магазину є все, що необхідно для успішного ведення бізнесу в мережі.

Замовлення готового інтернет-магазину — оптимальний варіант відкриття власної торгової площадки.

Продаж готових інтернет магазинів проводиться нами з дотриманням всіх побажань клієнтів.

Готовий інтернет-магазин можна розмістити на будь-якому хостингу.

Продаж готових інтернет магазинів представляє безперебійне здійснення .

Готовий інтернет-магазин має привабливий сучасний дизайн, інтегрований в зручну систему управління сайтом.

Користуватися їй досить просто, проте при необхідності буде проведено навчання персоналу.

Деякий час, як правило, йде на узгодження нюансів і деталей, усунення можливих помилок, вибір бажаного дизайну. Але потім ви отримуєте в постійне користування саме такий магазин, який потрібен вам і який хочуть бачити ваші покупці!