Майже кожен офісний працівник стикався з такою проблемою, як відсутність будь-яких термінових або важливих справ.

У такі періоди затишшя на роботі люди звертають свою увагу на різні казуальні ігри і раз є попит, то має бути і пропозиція, так що продаж казуальних ігорнепогана бізнес-ідея .

Подібні розваги припадають до смаку всім. Можна вибрати тематичну гру, яка в повній мірі відповідає інтересам людини.

Перевагою казуальних ігор є те, що вони займають на комп’ютері мало місця, як правило, 30-50 Мб . Однак пограти безкоштовно можна тільки в демо-версії.

 

Щоб отримати доступ до повноцінної грі, користувачеві потрібно внести певну суму на електронний гаманець або відправити смс-сообщеніе.После цього йому надсилається ліцензійний ключ.

Бізнес з продажу казуальних ігор

Зростаюча популярність казуальних ігор дозволяє непогано заробляти на їх продаж.

Як організувати бізнес з продажу казуальних ігор

Для організації бізнесу в подібному напрямку потрібні мінімальні інвестиції.

По-перше, бізнесменові необхідно створити власний сайт, де і будуть реалізовуватися казуальні ігри.

Бажано довірити цю справу професіоналам (програмістам і веб-дизайнерам). Після того як інтернет-ресурс буде створений, бізнесменові потрібно буде вкласти певну суму коштів в його розкрутку.

Він може просувати сайт за допомогою якісного контенту або скористатися допомогою SMM-фахівця.

На подальшому етапі організації бізнесу потрібно буде знайти цікаві казуальні ігри, які б припали до душі будь-якій людині . Зрозуміло, бізнесмен може спробувати самостійно створювати подібні продукти.

як організувати бізнес з продажу казуальних ігор

Однак для цього потрібно буде найняти на роботу досвідчених програмістів, сценаристів, дизайнерів і т.д, що не завжди виявляється економічно доцільним.

Більш простим варіантом є покупка ігор на спеціалізованих ресурсах, наприклад,Gameboss.ru .

Ставши партнером цього сайту, бізнесмен зможе отримувати винагороду в розмірі 1,5 долара за кожну продану гру. По суті, він стане посередником між постачальником казуальних ігор і покупцями.

Розмір прибутку, яку можна отримати від подібного бізнесу, залежить від відвідуваності сайту геймерами. Якщо продавати хоча б 6-7 ігор в день, то можна заробляти 10 доларів.Щомісячний прибуток складе близько 300 доларів.

Отримані кошти слід вкласти в подальше просування сайту. Це дозволить збільшити обсяг продажів, отже, доходи бізнесмена також виростуть.