Прикраса шкіри татуюваннями завжди користувалося популярністю серед молоді. З появою можливості наносити тимчасові малюнки любителів тату стало набагато більше.Такі малюнки легко видалити, як правило, вони зникають самі через пару тижнів (якщо в якості фарби використовується хна).

Така бізнес-ідея , як відкриття інтернет-магазину для реалізації тимчасових татуювань є досить перспективною. Для утримання магазину в мережі потрібні мінімальні витрати. Щоб займатися подібною діяльністю, не потрібно отримувати спеціальних ліцензій.

бізнес-ідея магазину тимчасових татуювань

Як відкрити інтернет-магазин татуювань

На продажу наборів для нанесення тимчасових тату можна організувати свою справу , яке буде приносити стабільний дохід.

 

Зрозуміло, для того щоб зайнятися подібним бізнесом всерйоз, необхідні стартові вкладення (близько 200-300 тисяч рублів). Ці кошти необхідні для того, щоб створити інтерактивний сайт для прийому замовлень від покупців.

Велика частина коштів піде на придбання друкарського обладнання, гіпоалергенних чорнила та інших витратних матеріалів.

Як організувати роботу інтернет-магазину тимчасових татуювань

Бажано, щоб відкривається інтернет-магазин спеціалізувався на створенні тимчасових тату за ескізами замовників. Не всім припадуть до душі стандартні варіанти, розміщені в мережі. Також має сенс розробляти унікальні малюнки, втілювати в життя будь-які творчі задуми.

Щоб займатися подібною діяльністю, потрібно мати креативним мисленням. Однак бізнесменові можна найняти на роботу художника, який буде відповідати за оновлення асортименту тимчасових тату, представлених в магазині.

як організувати бізнес з нанесення тимчасових татуювань

При наявності фінансових можливостей бізнесмен також може найняти на роботу менеджера з продажу. Він буде відповідати за активне просування продукції, розміщення реклами в соціальних мережах і на різних молодіжних форумах.

На початковому етапі функції менеджера по роботі з клієнтами може виконувати сам бізнесмен. Він буде приймати замовлення на ескізи і висилати набори для нанесення тимчасових тату поштою.

Щоб уникнути фінансових ризиків, необхідно продумати систему оплати замовлень. В інтернет-магазині повинна бути вбудована платіжна система, щоб клієнти могли розплачуватися електронними грошима.

Також можна приймати оплату банківськими переказами або накладеними платежами.При масштабної рекламної кампанії витрати на організацію подібного бізнесу окупаються вже в перші 6 місяців його функціонування.