Доброго дня, дорогий читачу! Цю статтю я написав для того, щоб ти не зіткнувся з труднощами і проблемами, з якими зіткнувся я на власному досвіді. Розглянемо бізнес-ідею заробітку в соціальних мережах.

Як заробити на своїй групі або пабліку

Перше питання, з якими стикаються люди, охочі заробити в соціальній мережі, — як створити групу або публічну сторінку (паблік) .

Зараз я опишу плюси і мінуси цих двох типів.створити паблік для заробітку

Плюси і мінуси групи

Плюси: аудиторія буде більш активною.

Мінуси: рекламодавці менш зацікавлені в групах.

Група рідко використовується як майданчик для реклами. У зв’язку з цим рекомендується створювати групу як сторінку реклами своїх товарів / послуг.

Плюси і мінуси публічної сторінки

Плюси: рекламодавці, які дають нам дохід, більш зацікавлені.

Мінуси: сильна конкуренція.

Я рекомендую використовувати публічну сторінку.

 

Друге питання: яку тематику вибрати?

Вибір тематики для групи або паблік

Для вибору тематики нам потрібно дізнатися, яка аудиторія більш цікава рекламодавцям.

Наприклад, рекламодавці не купують рекламу в спільнотах, де основна частина передплатників — аудиторія молодше 18, тому що саме ця аудиторія вважається найменш платоспроможною. Ще рекомендую орієнтуватися на жіночу аудиторію. Саме вони найчастіше ставлять лайки / репости, на відміну від чоловіків.

І ось ми нарешті зустрілися з питанням, навіщо нам лайки? Кількість лайків і репоста відображається в статистиці нашої спільноти у вкладці «Активність». Краще статистика — більше зацікавлених рекламодавців.

Ми визначилися з аудиторією. Нам потрібні дорослі люди, переважно дівчата. Не рекомендую створювати спільноти сексуального характеру (саме такі спільноти повні школярів). Найбільш популярні жарти, цікаві факти, але саме ці тематики мають більшу конкуренцію.

Третє питання, найбільш цікавий для всіх, — це розкрутка.

Як залучити багато відвідувачів в групу

заробіток на групі в соцмережіЄ багато способів, але найбільш ефективні з них коштують грошей.

Саме тут свого часу я витратив багато грошей, нічого не отримавши. Я замовляв розкрутку у людей, але вони просто накручували відвідувачів, які опинилися накрученими і неактивними.

Єдиний ефективний спосіб набору активних людей — розміщення поста своєї групи в інших, вже популярних паблік.

Публікуйте свою посаду в паблік зі схожою тематикою, адже мало хто з паблік про дитячі іграшки не зацікавиться паблік про комп’ютерні ігри.

При виборі паблік головний критерій — не кількість передплатників, а статистика спільноти. Адже передплатники легко накручіваеми, а відвідуваність — немає.

Не забувайте вибирати спільноти з потрібною вам аудиторією. І ось ваше співтовариство дуже популярно і відвідуваності.

Як почати заробляти гроші і де шукати рекламодавців?

Для цього існують біржі реклами. Я вважаю за краще користуватися sociate.ru Інтерфейс зрозумілий, і, думаю, вам не складе труднощів розібратися в проекті, якщо ви розкрутили ваше співтовариство.

На замітку: за статистикою, 80% людей читають ваші пости через новини. А значить, щоб вас читало більше людей, потрібно публікувати пости в певний час, коли онлайн найбільший.

Рекомендую публікувати пости ввечері. Саме тоді всі повертаються з роботи.Приблизний час — 19: 00-23: 00. Це може трохи підвищити кількість лайків / репоста, що завжди вам на руку.