Якщо в даний момент часу у вас ще немає свого товару, то це ще не означає що вам рано думати про створення сайту. Бізнес-ідея схеми на шляху в успішності — виглядає такою.

продаж товарів через Інтернет першим сайт або товар

Для початку визначтеся зі своєю ринковою нішею, після цього з’ясуйте про необеспеченном ринку, після створіть сайт і пустіть туди трафік, а вже після знаходите товар, який даний трафік готовий б купити і після починайте продавати їм його .

Або ж надайте на сайті рекламне місце для рекламодавців.

«Гарячі» як правило, можна знайти майже на кожному розі. Ті сайти, на яких є цільовий трафік, як правило, гарантують власникам більший прибуток, якщо ж вони пропонують те, що шукає їх цільова аудиторія.

У світі є дуже багато підприємців, чиї сайти щомісяця приносять їм величезні прибутки в розмірі десятків, а іноді й сотень тисяч доларів, в той час як власного товару у них немає.

 

Як же це можливо? Вони перепродують продукцію інших підприємців, беручи участь в їх партнерських програмах.

Пам’ятайте: Завжди є десятки / сотні бізнесменів, які готові надати вам свою власну партнерку для продажів великої кількості якісних і прекрасних товарів.

Сайт з безкоштовним контентом

Для початку вам треба створити сайт, який буде абсолютно безкоштовно роздавати щось цінне.

Переслідуючи тим самим одну мету — побудувати навколо атмосферу з роздають безкоштовних товарів і запросити якомога більше учасників і користувачів Мережі, які нададуть вам адреси електронної пошти і вони ж, кожен раз повертатимуться на ваш ресурс.

Ці люди створюють сайти, роздають наліво і направо цінну інформацію і все це абсолютно безкоштовно, створюють цілі каталоги з корисних ресурсів і дають можливість завантажити цінні файли.

Інтернет продажу, що перше сайт або наявність товару

Виникає логічне запитання: а навіщо?

Головною метою є великий підписний лист, який створюється за допомогою своєї власної розсилки, використовуючи для цього автореспондером.

У той же час підписний лист повинен бути тільки на добровільних засадах, це означає, що власники емейлів самі висловили бажання отримати листи від вас в свої поштові скриньки.

Пізніше, даний підписний лист, як правило, виявляється критично важливим і корисним у багатьох відношеннях.

Формула, як правило, дуже навіть проста: створюєте щось корисне і безкоштовне для своєї цільової аудиторії і в майбутньому, ця ж аудиторія буде повністю у вашому розпорядженні.

Щоб домогтися цього, можна скористатися найпростішим способом — створення цілого каталогу з корисних і цікавих посилань.

Створіть спеціальну сторінку на своєму сайту, після знайдете в мережі найкорисніші ресурси, які відносяться до вашої тематики, і розмістіть посилання на них на своєму сайті.

Пізніше попросіть власників цих же ресурсів поставити зворотне посилання вже на ваш сайт.

Як правило, більшість вебмайстрів з задоволення погоджуються на таку пропозицію. Після того як ви все це зробили, можете просто сидіти і спостерігати за тим як трафік на Ваш сайт буде весь час зростати і ресурс стане більш впізнаваним.