654897865

Інтернет вже давно став невід’ємною частиною нашого життя. Багато з користувачів вже не тямлять свого життя без соціальних мереж і блогів.

Ці додатки стали популярні в усьому світі і з їх допомогою друзі дізнаються про успіхи і зміни в житті один одного. По всьому світу існує тисячі серверів, а кількість користувачів налічує мільйони.

Такі інтернет — проекти щомісяця отримують багатомільйонні прибутки. Власники цих інтернет ресурсів, незважаючи на свою молодість, стали не тільки популярними, але і казково багатими. Їм не тільки заздрять або люблять. Вони постійно на слуху. Але такий успіх вдасться повторити не кожному, адже для цього необхідна свіжа бізнес-ідея .

Незважаючи на це ви можете освоїти нову справу і знайти необхідну нішу в інтернеті, побудувавши прибутковий бізнес. Про один з таких способів заробітку грошей за допомогою мережі інтернету ми хотіли б докладніше вам розповісти. А саме про створення форуму. Даний інтернет — проект при правильній організації може стати прибутковою справою.

Інтернет-форум

Будь-який з форумів представляє класичну модель сайту, але основним завданням даного сайту є спілкування між користувачами. Теми для обговорення бувають найрізноманітнішими і їх пропонують або творці, або самі учасники.

Крім цього користувачі можуть писати різні коментарі до тем, як до своїх, так і коментарі до інших учасників.

структура форуму

форум в інтернеті і його структура

Класичний форум складається з декількох складових:

  1. Розділи , які найчастіше створює сам адміністратор або ж власник форуму. Наприклад, в автомобільному форумі можуть бути такі розділи як новини, іномарки, вітчизняні машини, ремонт, технічне обслуговування, тюнінг і так далі;
  2. Теми . Кожен з розділів може містити свої теми для обговорення. Адміністратор стежить за всіма змінами і при необхідності повинен схвалювати, перевіряти і навіть видаляти теми;
  3. Коментарі . Якщо тема актуальна, то вона автоматично переходить в розділ популярних, і під цією темою починає зав’язуватися дискусія. Користувачі залишають свої коментарі і обмінюються різними думками. Саме за кількістю коментарів можна побачити наскільки, розкручений і популярний форум.

Для чого необхідні форуми?

lkz xtuj ye; ys ajhevs d bynthytnt

Форуми створюються для спілкування користувачів, пошуку необхідних порад та інформації, а також реклами деяких послуг та навіть продуктів. Але це так вважають користувачі. Якщо ви бізнесмен, то головне призначення форуму щось відрізняється.

Для того що б створити форум необхідний особливий стимул. Адже створення, просування і розкрутка вимагає не тільки багато часу, але і деяких фінансових вкладень.

Головний стимул — це спілкування з такими ж однодумцями. Наприклад, при створенні форуму, присвяченому дизайну, дуже скоро ви познайомитеся зі своїми колегами. Кожен з них має свої здібності і в певних питаннях зможе дати професійну консультацію.

 

Друга позиція для створення форуму — це майданчик для продажу або просування власних послуг або товарів. Якщо у вас є невелике підприємство, яке щось виробляє, то чому б не відкрити новий канал збуту за допомогою форуму? Таким чином, ви зберете навколо себе не тільки однодумців, а й потенційних покупців.

Крім цього форум може бути вашим самостійним бізнесом в інтернеті. Найбільше нас цікавить саме цей аспект. Якщо ваш форум відвідуватимуть кілька тисяч чоловік за добу, то тоді така платформа реклами буде щомісяця приносити вам кілька десятків тисяч рублів. Чим вище буде відвідуваність, тим вище буде рости ваш прибуток.

З чого почати створення форуму?

з чого почати форум

Перш ніж ви почнете створювати форум, необхідно вибрати його тематику. Вона повинна бути цікавою і популярною. Також постарайтеся ставити гострі проблеми для того що б залучити якомога більше користувачів.

Саме від тематики залежить, скільки відвідувачів буде заходити на ваш форум, який складності буде розкрутка і кількість прибутку. Зробіть невеликий аналіз, для того що б зрозуміти, що найбільше цікавить на сьогоднішній момент людей.

Провівши невеликий аналіз популярних запитів в пошукових системах можна виділити такі актуальні теми: бізнес, взаємини, просування і розкрутка різних видів бізнесу, заробіток в інтернеті, мода, стиль, кулінарія, консольні ігри.

Сучасні технології, робота, автомобілі. Будь-яка з цих представлених тим буде актуальною і вельми цікавою для користувачів. Мільйони користувачів з різних країн будуть вступати в цікаві дискусії.

Але при виборі теми необхідно пам’ятати, що чим популярніше тема, тим дорожче і складніше буде просування і розкрутка самого форуму.

За те плюсом є те, що рекламодавців в подібних сферах більше, і вони будуть відповідно більше платити. Хочете заробляти багато, вкладайте багато зусиль і фінансів. Вибравши одну з популярних тем, ви повинні не просто навмання взяти її, а й ще самому добре орієнтуватися в тематиці. Дуже часто некомпетентність творця губить прекрасні ідеї і всю перспективу.

Наступний крок при створенні форуму — це його назва . Назва повинна якимось чином відображати основну тематику. Для того що б вибрати назву ви можете придбати місце на сервері, купити доменне ім’я або ж окремий віртуальний сервер. За рік експлуатації така послуга буде коштувати близько 6 000 — 10 000 рублів.

Далі вам необхідно вибрати движок для вашого форуму. Можна взяти як платний, так і безкоштовний варіант. Найпопулярнішими є: Vanilla, YaBB, bbPress, phpBB, IPB, vBulletin, punBB, Intellect Board, SMF, ExBB. Кожен з представлених має як свої переваги, так і недоліки. А ви вже робите вибір в залежності від ваших фінансів і потреб.

Наступний крок — оформлення ресурсу . Для того що б форум був популярний, він повинен мати свій логотип, який користувачі запам’ятають. Логотип повинен бути тематично, лаконічним, яскравим і привабливим.

Після того як ви зробите все кроки, то у вашому розпорядженні з’явиться поки що порожній, але за то власний форум. І тепер починайте займатися його наповненням.

Залучення користувачів на свій форум

Головна робота будь-якого з власників або адміністраторів форуму це залучення якомога більшої кількості учасників. Завдяки їх кількістю та якістю, ви станете успішним.

Але для того що б почати збирати користувачів необхідно якимось чином пожвавити своє творіння. Для цього ви можете від імені адміністратора створити кілька цікавих тем. Також на самому початку можна найняти спеціальних коментаторів, які володіють даною темою, і за деяку плату попросити їх створити теми в різних розділах вашого форуму.

Крім цього ви також можете використовувати послуги копірайтерів, які створять цікаві матеріали по тематиці вашого форуму. Їх статті неодмінно зацікавлять користувачів, і вони почнуть брати активну участь в дискусіях.

Для того що б надалі розкручувати форум ви можете користуватися послугами копірайтерів. Час від часу публікуйте нові, цікаві статті для того що б залучити нових або ж старих учасників.

Головне завдання форуму — залучення учасників. А як ще це зробити по-іншому.

Головним джерелом для відвідувачів форуму є популярні пошукові системи: Google, Яндекс, Апорт, Рамблер. Для того що б ваш форум виявився на перших сторінках запиту, його необхідно підняти по тематичних запитах.

Для цього використовуйте наступні ключові слова, а також проводите закупівлю посилань на обнародувано сторінки. Посилання можна купувати з тематичних ресурсів. Даним чином ви підніміть PR і ТИЦ вашого сайту, що приверне багатьох клієнтів на придбання посилання або ж розміщення реклами.

А ось матеріали, які ви будете розміщувати, повинні відповідати лише вашій тематиці. Якщо правильно підійти до пристрою даного бізнесу, то завдяки пошуковим системам ви зможете залучити тисячі користувачів.

Існує також і другий спосіб як залучити користувачів. Це розміщення банерної або контекстної реклами на тих же тематичних форумах, блогах або сайтах. Найкраще розміщувати банер саме в форматі flesh.

Такий вид реклами рідко хто не помітить і обов’язково прочитає. Текст банера або ж посилання повинен показати весь потенціал вашого форуму. Іншими словами читач повинен зацікавитися рекламою для того що б зайти саме на ваш форум і залишити там свій коментар.

Ви можете зацікавити учасників, розповівши їм як корисна та інформація, яка міститься на вашому форумі.

Крім усього цього можна також створити і реферальную програму. Наприклад, робити користувачам невеликі подарунки, якщо вони залучать як можна більше учасників на даний ресурс. Хоча даний спосіб і не з чесних, але виживає найсильніший.

Створіть і інші проекти, які допоможуть вам просувати форум. Це можуть бути власні блоги або акаунти в соціальних мережах, на яких ви можете додатково розміщувати посилання і опис вашого форуму.Таким чином, деяка частина цільової аудиторії також залучиться.

Після того як ви створите форум, а кількість відвідуваності за добу перейде позначку 1000, ви можете переходити до найважливішого пункту — отримання власного прибутку.

монетизація форуму

монетизація форуму

А тепер давайте поговоримо про найважливіше для творця аспекті — отримання прибутку зі свого форуму. Найкраще якщо ви одночасно налаштуєте кілька грошових потоків.

Основним видом прибутку, звичайно ж, буде контекстна реклама . Сума доходів буде залежати безпосередньо від кількості відвідувачів ресурсу. 1000 користувачів в місяць можуть принести від однієї і до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Але все залежить від тематики вашого форуму.

Якщо вона комерційна, значить, кліки коштуватимуть дорожче, відповідно і прибуток буде підвищуватися. Якщо ж ви зумієте залучити від 10 — 15 тисяч користувачів за добу (що цілком реально), тоді ваш бізнес буде вважатися досить дохідним. Але це всього перший спосіб заробітку.

Другий грошовий потік буде відбуватися завдяки розміщенню всіляких рекламних банерів. Вартість реклами залежить від того в якому місці на форумі вона розміщена.

Чим вище її місце розташування, тим вона коштує дорожче. За місяць всього один банер може приносити прибуток в 1000 рублів, а то і набагато більше. Все знову ж таки залежить від тематики та кількості учасників форуму.

І третій вид грошового потоку — платне розміщення статті, що містять рекламу.

Наприклад якщо тематика вашого форуму — рибалка, то до вас сто відсотків звернуться різні магазини або виробники, для того що розрекламувати свою продукцію. Якщо даний матеріал буде залучати вашу цільову аудиторію і рекламодавці готові за неї платити, то таким чином ви отримаєте ще якусь додаткову прибуток.

Так, наприклад, нещодавно було створено спеціальний сервіс — cashprom.ru, який дозволяє власникам сайтів і рекламодавцям розкручувати продукцію і монетизувати свій ресурс. Все це проводиться шляхом переходу відвідувачів на необхідні форуми.

Так як ця рекламна мережа нова, то і відповідно тут немає високої конкуренції. Таким чином, ви зможете провести рекламну кампанію за дуже демократичну ціну. У даній системі існує власна партнерська програма, яка також є ще одним джерелом прибутку.

Так користувачам доступні контекстна, банерна і тізерна види реклам, які можна розміщувати на спеціальних сайтах веб-майстрів та здобувати цільовий трафік для тих же сайтів рекламодавців. Для відвідуваних ресурсів це дуже хороший варіант.

Але крім представлених існують і інші способи монетизації ваших форумів. Головне створити сприятливу атмосферу форуму і підібрати підходящу тему, після чого правильно залучити користувачів. А далі ваш форум буде працювати вже на вас, приносячи непогані доходи.