Більшість компаній, промислових об’єктів, бізнесменів користуються послугами транспортних компаній, які отримують солідні гроші за вантажоперевезення в будь сезони року.

бізнес на пломбування вантажів

Ця послуга затребувана і в приватному секторі. У будь-якому випадку клієнтам потрібні гаранти збереження їх вантажів. Грамотними, своєчасними перевезеннями, збереженням вантажів займаються логістичні фірми.

Логістика як бізнес в Росії — це відносно молода сфера діяльності. Логістика, крім усього іншого, пломбування вантажів.

Що цінніший вантаж, тим більше необхідність в гаранта його збереження, який досягається за рахунок пломб і на пломбування можна здійснити свою ідею для бізнесу .

Бізнес на опломбування вантажів

Раніше для виготовлення пломб використовувався свинець. Їх основний недолік — легко підробляти. У кримінальному світі розроблено 20 способів цієї махінації. Інша справа пломби з пластика — не піддаються підробці.

Це стосується і її розкриття. Для підробки пластмасового варіанти пломби потрібно спеціальне обладнання, прес-форми, дорогі верстати. У разі свинцевого варіанти пломби досить обзавестися недорогим пломбіратори з потрібною гравіюванням.

Не можна не відзначити, що свинцевими пломбами досі користуються деякі державні об’єкти, в тому числі Сбербанк.

Як організувати бізнес на пломбування вантажів

У бізнесі не вижити без постійного вдосконалення продукції. Свідченням цього є широкий асортимент пломб, який постійно поповнюється новинками.

Розглянутий нами бізнес-проект хороший і тим, що ніша практично незайнята. У Росії працює всього пару серйозних гравців ( «Брукс-ЛМ», «Страж»), нездатних впоратися з попитом на пломби, який, згідно з прогнозами, буде тільки зростати.

 

Вищесказане говорить про життєздатність, перспективність задумки, яка передбачає бізнес на опломбування вантажів.

Примітно те, що паралельно з основною діяльністю можна запропонувати цільової аудиторії ще один гарант збереження вантажів, зокрема пломби доповнити індикаторами, які дозволяють встановити, наприклад, факт порушення температурного режиму та інших моментів, які не відповідають поняттю «дбайливе поводження з вантажем».

За результатами досліджень було встановлено, що антиударні датчики повністю виключають ймовірність псування продукції через недбалої їзди.

бізнес-ідея по пломбування вантажів

Перспективність бізнесу на пломбування вантажів

Якщо перевести кількість щорічних крадіжок вантажів в грошовий вираз, то отримаємо недитячу суму — близько 20 млрд. Дол. Такі втрати відчутні для кожної країни. Тому уряду спантеличені перекладом пломбування на новий рівень, що до нашого дня досягнуто.

У Росії значення обсягу ринку щорічно підвищується в 2 рази, що зайвий раз говорить про перспективність бізнес-проекту.

Що таке товарна пломба в сучасному розумінні? Це запірно-пломбувальний пристрій (індикатор). Як вже було зазначено, нові пломби виконуються з пластика. Тому вони зводять нанівець ймовірність крадіжок вантажів під час їх транспортування, зберігання.

Нові пломби одноразові, компактні і коштують всього по 2-3 р. Будь-яка розсудлива керівник підприємства, бізнесмен буде готовий їх купувати, так як з часом стане очевидним, що раніше вони несли збитки від крадіжок.

У порівнянні з багатьма починаннями для втілення ідеї в життя потрібні невеликі інвестиції — 500 тис. Дол. (Будьте впевнені, є більш затратні і менш прибуткові проекти).

Початкові капіталовкладення повернуться не раніше, ніж через 24 міс. при річній продуктивності 12 млрд. пломб.

На жаль, бізнесмени, які реалізували себе в цій сфері діяльності, не бажають знайомити громадськість з рівнями рентабельності їх підприємств. Припущення — 100%.

Обладнання для бізнесу по пломбування

Придбання основних агрегатів, додаткового обладнання стане основною статтею витрат.

Доведеться матеріальну базу доповнити:

  • автоматом термо-пластом — близько 100000 дол .;
  • термопечатним верстатом — 15000 дол .;
  • агрегатом, що здійснює тампо- друк — 20000 дол .;
  • лазерним маркувальним комплексом — 20000 дол.

як організувати бізнес по пломбування вантажів

Можливі проблеми бізнесу

Якщо Ви робитимете бізнесом тільки на пластикових індикаторах, то ви не зіткнетеся з жорстким тиском з боку конкурентів. Інша картина має місце на ринку запірно-пломбувальних пристроїв.

Ця продукція становить інтерес одному клієнту — Російської Залізниці, яка працює з такими, що відбулися гравцями ринку. Тобто ви не зможете збувати ЗПУ.

Перевозиться і зберігається в складах продукція дозволяє наживатися представникам кримінального світу. З цієї причини їх не порадує, якщо ви закриєте для них доступ до потрібних об’єктів.

Якщо ви новачок, то вам безпечніше відмовитися від роботи з великими клієнтами, які, наприклад, перевозять нафту, кольорові метали. Зупиніть свій вибір на менш серйозних суб’єктах господарської діяльності — консервному заводі і так далі.

Як бачите, бізнес не позбавлений недоліків. Але якщо ви впораєтеся з цими складнощами, то отримаєте справу, яке буде приносити стабільний, солідний прибуток в будь-який сезон року.

Розвитку бізнесу сприятиме прагнення влади відповідати нормам і стандартам Західних країн.

Незабаром не один підприємець, керівник не зможе обходитися без маленьких пломб.