Реалізація алкогольної продукції — досить перспективна бізнес-ідея і прибутковий напрямок малого бізнесу. Як відомо, найбільшим попитом в нашій країні користується розливне пиво і вино.

бізнес-ідея відкриття магазину розливного вина

Бізнес по відкриттю магазину розливного вина

На відкритті магазину розливного вина можна організувати власний бізнес, який буде приносити стабільний дохід .

Для реалізації подібного проекту будуть потрібні стартові інвестиції в розмірі 400-600 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Підприємець зможе скоротити розмір початкових вкладень, якщо відкриє невелику точку по розливу вина. В цьому випадку витрати на оренду приміщення будуть мінімальними.

Як організувати бізнес з відкриття магазина розливного вина

Для того щоб зайнятися подібним бізнесом, необхідно оформити ІП, отримати ліцензію на реалізацію алкоголю і дозвіл від СЕС та інших контролюючих служб. У всіх продавців, які будуть працювати в винному магазині, обов’язково повинні бути медичні книжки.

Після того як всі формальності будуть улагоджені, бізнесмен може зайнятися пошуком відповідного приміщення. Бажано, щоб воно розташовувалося в центрі міста або місці з великою прохідністю. Тільки в цьому випадку вдасться досягти високого рівня продажів.

На початковому етапі магазин розливного вина можна розмістити в приміщенні з площею 10-20 квадратних метрів. У ньому потрібно буде зробити ремонт, а також обставити його необхідними меблями (стійкою, високими стільцями і т.д.).

Бізнесмен може організувати продаж вина як на винос, так і для розпивання в самому магазині. В цьому випадку потрібно буде створити в ньому приємну атмосферу, повісити на стіни плазмові телевізори, закупити келихи і інший посуд.

У холодну пору року розливне вино може зберігатися як в дерев’яних бочках, так і в спеціальних холодильниках. Влітку реалізовану продукцію потрібно буде зберігати тільки при низькій температурі, інакше її якість може постраждати.

як організувати бізнес з продажу розливного вина

Підприємцю також потрібно буде закупити недорогу тару для продажу розливного вина. Оптимальним варіантом є пластикові пляшки.

Важливим етапом в організації подібного бізнесу є пошук постачальників недорого, але якісного столового вина. Їм може бути будь-яка людина, що займається вирощуванням винограду або виготовленням подібної алкогольної продукції.

Надійних постачальників вина можна знайти на спеціалізованих інтернет-ресурсах. Як правило, закупівельна ціна продукції в цьому випадку мінімальна (30-50 рублів за літр).

Прибуток магазину розливного вина

Скільки прибутку може приносити магазин розливного вина:

Це залежить від кількості покупців і обсягів продажів. Як свідчить практика, така торгова точка може приносити чистий прибуток до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Прибутковість бізнесу можна збільшити, якщо зайнятися реалізацією не тільки винної продукції, а й інших товарів (шоколаду, снеків, горіхів, сиру), які можуть використовуватися в якості закуски.