Одним з безпрограшних варіантів бізнес-ідей є відкриття власної справи по організації бізнесу в будівельній сфері. Згодом число людей, у яких з’являються власні заміські будинки або дачні котеджі, поступово зростає.

Зрозуміло, всі вони зацікавлені в тому, щоб додати інтер’єру свого житла індивідуальний стиль.

бізнес-ідея виробництва люмобетона

Для цього можна використовувати таку сучасну технологію, як обробка поверхонь люмобетоном. Він являє собою камінь, покритий люмінофорного фарбою (світиться порошком).

 Бізнес по виробництву люмобетона

Вона підходить для обробки камінів, садових доріжок, фасадів будівель, різних предметів інтер’єру. По суті, цей варіант обробки підходить практично для будь-яких типів поверхонь (дерев’яних, металевих і т.д.).

 

Поверхня, покрита люмінофорного фарбою, може світитися від 6 до 12 годин, привертаючи увагу оточуючих і радуючи власників заміських будинків. На таку послугу, як оздоблення поверхонь люмінофором, сьогодні існує підвищений попит.

Ця ультрамодна тенденція підкорила весь світ. Рівень конкуренції в цій сфері бізнесу не такий високий, що дозволяє підприємцю міцно зайняти в ній свою нішу.

Як організувати бізнес з виробництва люмобетона

Що необхідно зробити, щоб організувати власний бізнес з виробництва люмобетона:

По-перше, необхідно знайти певну суму грошей (близько 300 тисяч). На початковому етапі бізнесменові необов’язково орендувати приміщення. Взятися за виготовлення декоративного каменю можна в гаражі або на дачі.

Найбільш витратною частиною бізнесу є придбання самого світиться порошку. Його вартість може досягати декількох сотень євро за кілограм. Однак в разі оптової закупівлі (20-30 кілограм) багато постачальників знижують ціни до 20-30 євро.

як організувати бізнес з виробництва люмобетона

Для того щоб обробляти поверхні люмінофором, його необхідно попередньо змішати з безбарвним лаком.

Бізнесмену потрібно буде придбати і інші витратні матеріали (розчинники, трафарети для створення малюнків).

У приміщенні, де буде проводитися люмобетон, має бути тепло в будь-який час року. Для підтримки необхідної температури потрібно буде закупити кілька обігрівачів.

Самі матеріали, які будуть піддаватися обробці люмінофором, нададуть замовники. Для запуску бізнесу необхідно вкласти частину коштів в рекламу.

У деяких випадках підприємцям, які надають подібні послуги, вдавалося розкрутити бізнес за допомогою так званого «сарафанного радіо». Досить поширювати інформацію про своє починанні серед друзів, родичів, колег і т.д.