Як вижити в сучасному світі? Очевидно, це питання задають багато людей і лише одиниці приймають радикальні рішення і починають замислюватися про створення власного бізнесу.
Бізнес без вкладень прекрасні ідеї

Однак, що робити, якщо бажання є, а ось грошей на реалізацію задуманого немає? Брати кредит і стати заручником банку?

Позичити у родичів або друзів, але хто гарантує, що все вийде, як і задумано.

Пропонуємо Вашій увазі дві ідеї для створення бізнесу , реалізація яких не вимагає вкладення грошових коштів на початковому етапі.

Бізнес-ідея без вкладень на вигулі собак як вид послуг

бізнес-ідея на вигулі собак

Одним з досить прибуткових видів бізнесу є вигул домашніх улюбленців .

Одні підприємці організовують розведення собак, інші здають маленьких псів в оренду, треті відкривають різні зоомагазини.

Чим же ще можна зайнятися, яким же ще способом можна підняти доходи за допомогою наших маленьких друзів?

Життя б’є ключем, і часом, знайти час на те, щоб зробити прогулянку зі своїм вихованцем, просто не вистачає. Та й робота, дуже часто не відпускає нас до самого вечора.

У такій важкій ситуації завжди можна звернутися за допомогою до спеціальних компаній, які пропонують послуги з вигулу домашніх тварин .

З однієї точки зору, — це чудове рішення для тих господарів, у яких не завжди є багато часу, з іншого, — це прекрасна ідея для бізнесу з мінімальними початковими вкладеннями.

Щоб вашого улюбленця вигуляли, доведеться віддати всього 200 рублів, це початкова ціна. Якщо набрати постійну клієнтську базу, розміром всього 10 чоловік, то за день.

Ідея для власного бізнесу: послуги з вигулу домашніх тварин.

Вигул собак прекрасна бізнес-ідея

 

  • Якими знаннями необхідно володіти для здійснення даної ідеї : ветеринара і кінолога буде значно простіше, але це зовсім не обов’язкова умова.
  • З особистих якостей необхідні : щира любов до всіх тварин, вміння знаходити спільну мову з ними, відповідальність і обов’язковість.
  • Початкова сума стартового капіталу : дуже мала, адже такий рід діяльності здійснюється з мінімальними витратами. Мабуть, гроші доведеться віддати тільки на роздруківку і розклеювання рекламних оголошень, щоб дати про себе знати вашому місту або району.
  • Цільова аудиторія бізнесу : власники домашніх тварин (собак), особливо в багатонаселених містах.

З чого ж почати бізнес? Звичайно, розклеїти рекламні оголошення. Детально розпишіть всі свої послуги по вигулу собак для господарів. Вкажіть свій телефон для зв’язку. Розклейте оголошення, залиште брошури в під’їздах житлових будинків, активно рекламувати себе на різних форумах про тварин.

Інтернет — це прекрасна безкоштовна площа для пошуку клієнтів, які потребують даному виді послуг.Обміркуйте, які ще послуги ви можете надати в сфері бізнесу для домашніх тварин.

Наприклад, можна запропонувати вичісування, годування, або утримання тварини на час від’їзду господарів. Будьте відповідальні і пунктуальні, адже будь-який, хто одного разу звернеться до вас за допомогою, можливо і стане постійним клієнтом.

Бізнес-ідея продовженого для школярів на дому

бізнес-ідея бізнесу без вкладень на групі продовженого дня після школи

Ви втратили роботу? Ви хочете розпочати власну справу, але не знаєте яким видом діяльності зайнятися?

Подумайте про організацію «продовженого у себе вдома».

Для того щоб почати займатися даним видом діяльності вам необхідно оцінити свої навички, досвід спілкування з дітьми і сили.

Задайте собі питання: чим ви можете зацікавити дітей шкільного віку, як проводити час з користю для них, чи є у вас вдома можливість розмістити дітей, погодувати, вивести на прогулянку?

У разі якщо на всі питання ви отримали ствердну відповідь, то можна сміливо почати власну справу.

В першу чергу необхідна: кімната, в якій діти зможуть робити уроки і проводити вільний час з користю для себе. Ви повинні простежити, щоб у дітей були телефони включені, щоб батьки могли в будь-який момент могли дізнатися, як проводити час їх дитина .

Великий плюс якщо ви досвідчений педагог, але навіть якщо у вас немає педагогічної освіти, згадайте, що ви займали власних дітей, ці спогади допоможуть Вам організувати дозвілля чужих діток.

Продумайте весь комплекс послуг, які ви зможете запропонувати батькам. Послуги можуть бути наступного характеру: зустріч зі школи, допомога з домашнім завданням, прогулянка, ігри, харчування.

Чим буде більше послуг, тим буде більше сума, яку ви зможете запросити за роботу. Головне тут не переоцінити сили.

догляд за дитиною вдома

Наприклад, ви порахували, що повний пакет послуг на одну дитину буде коштувати 200 рублів щодня.Робочий день у вас 5 днів в тиждень.

У підсумку, за одну дитину ви отримаєте 1000 рублів, а в місяць 4000 рублів. Якщо у вас буде одночасно троє або п’ятеро дітей, то щомісячний дохід ваш складе досить пристойну суму.

А найголовніше, що для батьків сума не буде великою, їхні діти будуть перебувати під наглядом за помірну плату. Ви можете видозмінювати спектр послуг, що надаються, додаючи нове або прибираючи послуги які не користуються попитом.

На сьогоднішній день, не у всіх школах існують продовжені класи, зокрема це стосується середніх класів, ваш невеликий бізнес буде дуже до речі.

Не варто забувати про рекламу, можна заявити про свої послуги через інтернет або оголошення, які можна розвісити біля шкіл, секцій, де займаються школярі, також можна звернутися до знайомих про рекомендації .

Нехай вони дають про ваш заклад хороші відгуки, в своєму колі спілкування.

Як ви бачите, для того щоб почати цей бізнес, вам не потрібно робити великі капіталовкладення, достатньо бажання працювати і ставиться з любов’ю до дітей.

Вміти їх вислуховувати, знаходити спільну мову, допомагати в складних ситуаціях і тоді до вас потягнуться бажаючі віддати своїх діток.

Даний бізнес, не тільки на час шкільного навчання, а також він буде актуальний під час шкільних канікул, не всі батьки можуть відправити своїх дітей на літо відпочивати.

Мами і тата замість того щоб залишати дитину одну в квартирі з задоволенням приведуть його в Вашу «групу подовженого дня» і будуть впевнені в тому що їхня дитина перебуває під наглядом.