Сучасні люди намагаються ретельно стежити за своїм здоров’ям, ось чому вони приділяють багато часу спорту. У зимовий період багато сімей вирушають на гірськолижні курорти.

бізнес-ідея прокату гірських лиж та сноубордів

Однак не у всіх людей є можливість купувати лижі або сноуборди. Деяким сім’ям просто ніде їх зберігати, а інші не хочуть займатися їх транспортуванням до місця відпочинку. Їм простішескористатися послугою прокату гірських лиж та сноубордів .

Бізнес на прокаті гірських лиж і сноубордів

Якщо підприємець живе поруч з гірськолижними базами, він може організувати високоприбутковий бізнес на цій гарній бізнес-ідеї . Істотним недоліком подібного бізнесу є його сезонність.

 

Для збереження постійного прибутку підприємцю потрібно буде змінити спеціалізацію своєї фірми з приходом весни. Наприклад, можна переключитися на прокат гірських велосипедів, туристичного спорядження або іншого спортивного обладнання.

Як організувати бізнес по прокату гірських лиж та сноубордів

Що необхідно зробити, щоб відкрити власний пункт прокату гірських лиж і сноубордів:

По-перше, необхідно зареєструвати свою фірму і отримати відповідні дозволи на ведення підприємницької діяльності.

По-друге, слід знайти невелике приміщення, де буде розташовуватися пункт прокату. Його потрібно буде розділити на кілька функціональних зон (склад для зберігання лиж і сноубордів, роздягальню з шафами, де клієнти будуть залишати свої особисті речі, і стійку адміністратора).

В орендованому приміщенні також можна обладнати кімнату відпочинку, де відвідувачі зможуть попити чай, кава і поспілкуватися в затишній обстановці.

як організувати бізнес по прокату гірських лиж та сноубордів

Для відкриття фірми з прокату гірських лиж та сноубордів необхідний стартовий капітал в розмірі 400-500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Ці кошти потрібні для покупки спортивного інвентарю, оренди приміщення, реклами, виплати зарплати співробітникам.

На початковому етапі бізнесмен може закупити 5-7 пар гірських лиж. Їх вартість варіюється від 10 до 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Крім того, йому потрібно буде додатково придбати лижні палиці. Їх ціна становить 2-9 тисяч рублів.

Підприємцю потрібно подбати про те, щоб в пункті прокату були черевики різних розмірів (для чоловіків, жінок і дітей), рукавички, шоломи та інші засоби захисту. Що стосується сноубордів, то їх вартість становить мінімум 3 тисячі рублів.

Для запуску подібного бізнесу можна обмежитися мінімумом спортивного обладнання. При бажанні підприємець завжди зможе розширити асортимент товарів, представлених в пункті прокату.

Як свідчить практика, прибуток від такого бізнесу може досягати 100-150 тисяч рублів (при середній вартості послуги прокату лиж в 300-500 рублів).