Рано чи пізно майже кожен автовласник вирішує придбати гараж для свого залізного коня. Однак не всі знають про те, що це можна зробити з мінімальними витратами.

На зміну цільно-зварних конструкцій прийшли гаражі-пенали, які відрізняються від своїх попередників ергономічністю і компактністю і це нововведення народжує перспективну ідею для бізнесу .

як організувати бізнес з виробництва гаражів пеналів

Гараж-пенал являє собою конструкцію, в основі якої лежить оцинкований профнастил. Незважаючи на невелику товщину цього матеріалу, він характеризується високою міцністю і стійкістю до зовнішніх впливів .

 

Бізнес по виробництву гаражів-пеналів

Пенального гаражі часто замовляють власники приватних будинків. Такі конструкції легко вписуються в обмежений за площею простір, не порушуючи стильової приналежності споруди.

Іншою перевагою гаражів-пеналів є можливість їх неодноразової збирання та розбирання (без пошкодження основних елементів конструкції). Це важливий фактор для людей, яким часто доводиться міняти місце проживання. До того ж, пенального гараж можна побудувати всього за кілька годин.

На виробництві подібних конструкцій можна організувати високоприбутковий бізнес. На сучасному ринку будматеріалів можна придбати все, що необхідно для будівництва таких гаражів (листи профнастилу, сталеві куточки, пружинні механізми і т.д.).

Як організувати бізнес з виробництва гаражів-пеналів

Для організації подібного бізнесу буде потрібно мінімум інструментів (зварювальний апарат, шуруповерт, відрізний інструмент, дриль). Інвестиційний капітал, необхідний для відкриття своєї справи в подібному напрямку, становить близько 50-100 тисяч рублів.

Стартові вкладення можна окупити за все за 3 місяці продуктивної діяльності.

Технологія складання пенального гаража досить проста. Спочатку підприємцю потрібно підготувати зварений каркас конструкції, прикріпивши до нього листи профнастилу за допомогою витяжних заклепок.

бізнес-ідея виробництва гаражів пеналів

Після цього необхідно зайнятися виготовленням воріт. На завершальному етапі вони кріпляться до готової коробки за допомогою пружинного механізму.

Ринкова вартість гаража-пенала досягає 30 тисяч рублів, в той час як собівартість подібної конструкції в кілька разів менше.

Для запуску подібного бізнесу необхідно буде вкласти частину коштів в рекламу. Підприємець повинен донести до потенційних клієнтів інформацію про конкурентні переваги пенального гаражів.

Як правило, жителі мегаполісів знайомі з подібними конструкціями. Однак в провінції такі типи гаражів ще не завоювали популярність у автовласників. Ось чому підприємцю потрібно буде займатися активним просуванням своїх послуг.