Нанесення антикорозійних покриття забезпечує довговічність і експлуатаційну надійність автомобілів, будівельному кріпильному матеріалу, тому є затребуваним серед автовласників і будівельних компаній ця ідея бізнесу досить затребувана.

бізнес-майстерня з нанесення антикорозійного покриття

Розвиток малого підприємницької діяльності в цьому напрямку може стати конкурентоспроможним завдяки вузької спрямованості, незначним накладних витрат, пов’язаних з управлінням бізнесу, зручним для клієнтів графіком роботи і розташуванням майстерні, можливістю особистого контакту.

 

Бізнес по нанесенню антикорозійних покриттів

Для відкриття бізнесу з нанесення антикорозійного покриття не потрібні спеціальні дозволи і ліцензія.

Як організувати майстерню з нанесення антикорозійного покриття

Досить пройти звичайну реєстрацію суб’єкта підприємництва в органах федеральної виконавчої влади, статистики, податкової інспекції та соціальних фондах.

Як організаційно-правової форми для приватної особи відкривають індивідуальне підприємництво (ІП), для юридичної особи підійде ТОВ.

В обох випадках є можливість застосувати спрощену систему оподаткування, яка позбавить від витрат на зарплату бухгалтера.

Економічне обгрунтування бізнесу і розрахунок основних витратних показників залежить від вибору виду антикорозійного покриття, яке буде застосовуватися в роботі майстерні.

Види обробки розрізняються за способом нанесення і хімічним складом покриття. Цинкування гарячим, або гальванічним методом відноситься до більш витратним виробництва, вимагає великих площ і дорогого устаткування.

Використовується на заводах з антикорозійної обробки великогабаритних деталей і вузлів.

За допомогою холодного нанесення нікельованого або хромованого шару можна організувати антикорозійне покриття кузова і окремих деталей автомобіля в стандартному гаражному блоці.

бізнес-ідея нанесення антикорозійного покриття

При цьому слід врахувати, що приміщення майстерні повинно відповідати вимогам пожежної безпеки, нормативам по техніці безпеки і охорони праці. На покупку компресорів, системи підготовки подачі води, сушильних камер з інфрачервоним випромінюванням і витратних матеріалів знадобиться від 50 до 200 тис. Руб.

Комплектація повного сервісу з додатковими функціями коштує близько 500 тис. Руб. Раціонально використовувати це обладнання дозволить розширення видів послуг з фарбування і нанесення лакофарбових матеріалів.

Ефективність бізнесу нанесення антикорозійного покриття багато в чому буде залежати:

  • від організації рекламних і маркетингових заходів щодо створення клієнтської бази;
  • від високої якості виконаних робіт;
  • постійного вдосконалення технології;
  • оновлення обладнання;
  • адекватної ціни на послуги.