Однією з безпрограшних бізнес-ідей відкриття власного бізнесу є спеціалізація на виготовленні різних декоративних елементів, використовуваних в ландшафтному дизайні .

як організувати бізнес з виготовлення садових доріжок з дерева

Це можуть бути різні фонтани, кам’яні скульптури, огорожі. На такі вироби сьогодні існує високий попит.Власники заміських будинків готові вкладати великі суми грошових коштів в їх благоустрій.

Бізнес по виготовленню садових доріжок з дерева

Найменш витратним варіантом організації власної справи в подібному напрямку є виготовлення садових доріжок з дерева .

 

В цьому випадку підприємцю вдасться максимально скоротити стартові інвестиції.

Як організувати бізнес з виготовлення садових доріжок з дерева

Такі доріжки виготовляють зі звичайних пнів, які розпилюються на круглі «млинці» товщиною близько 10 сантиметрів. Після цього вони поліруються і обробляються спеціальними розчинами, що дозволяє значно продовжити термін експлуатації подібних виробів.

Укладати таку плитку можна безпосередньо на грунт, притиснувши її чим-небудь важким.

Таким чином, для того щоб організувати подібний бізнес, необхідно закупити партію колод, верстати для їх нарізки, а також інструменти для укладання плитки.

Бізнесмену потрібно буде орендувати невелике приміщення, обладнавши його під виробничий цех.

До того ж, потрібно буде найняти на роботу кількох фахівців (двох теслярів для роботи в цеху та двох укладальників для роботи на території замовників).

У цьому бізнесі не обійтися без придбання особистого автомобіля для транспортування готової плитки і інструментів.

бізнес-ідея виготовлення садових доріжок з дереваДеяку частину стартового капіталу потрібно буде витратити на розміщення реклами в місцевих ЗМІ та інтернеті. Це дозволить бізнесменові знайти перших клієнтів.

Щоб переконати потенційних замовників у високій якості виготовляються садових доріжок, підприємцю потрібно буде зробити акцент на тому, що вони створюються з екологічно чистого матеріалу.

За дерев’яною доріжці приємно пройтися босоніж в спекотний літній день. Вона створює неповторну атмосферу затишку на будь-якому заміському ділянці.

До того ж, вона коштує набагато дешевше, ніж кам’яне покриття. Цим пояснюється високий попит на подібні вироби.

Щоб розширити обсяги виробництва, бізнесмен може не тільки виконувати замовлення для приватних осіб, а й організувати співпрацю з місцевими студіями ландшафтного дизайну.

В цьому випадку вдасться збільшити прибуток за рахунок отримання замовлень від фірм-партнерів.