У весняно-літній період багато людей починають замислюватися про те, як швидко і ефективно позбутися від комарів і мух в будинку. Зрозуміло, можна придбати спеціальні засоби для боротьби з комахами.

бізнес-ідея виготовлення москітних сіток

Однак найбільш вигідним варіантом є установка москітних сіток на вікна. Вони надійно захищають своїх власників від пилу, бруду і проникнення комарів. І ця ідея непогана для відкриття власного бізнесу.

Бізнес на виготовленні москітних сіток

На виготовленні москітних сіток можна організувати прибуток бізнес .

Стартові інвестиції в подібний проект можуть окупитися вже в перші 2-3 місяці функціонування бізнесу.

 

Як організувати бізнес з виготовлення москітних сіток

Освоїти технологію виробництва москітних сіток зможе будь-який чоловік, який захоплений конструюванням різних предметів інтер’єру, ремонтом і т.д. Сьогодні існує маса відеоматеріалів з даної теми.

Бізнесмену потрібно буде не тільки навчитися виготовленню москітних сіток, а й закупити витратні матеріали .

Підприємцю знадобляться 25-міліметровий профіль для виготовлення каркаса майбутніх конструкцій, з’єднувальні куточки, сітки, кронштейни для кріплення сіток до віконних прорізів, ущільнювальні шнури.

Крім матеріалів бізнесмену потрібно буде закупити набір інструментів (пилку по металу, молоток, викрутки, ножиці, набір ключів).

На початковому етапі виготовляти москітні сітки можна в умовах власної квартири або будинку . Надалі можна буде орендувати невелике приміщення, в якому буде розміщуватися виробничий цех.

як організувати бізнес з виробництва москітних сіток

Скільки можна заробити на виготовленні та подальшої реалізації москітних сіток:

Собівартість квадратного метра такої продукції становить близько 500-600 рублів, в той час як ринкова ціна сягає 1000 рублів.

Додатковим джерелом прибутку може стати надання послуги з установки москітних сіток. Її вартість становить близько 300 рублів.

Щоб знайти перших клієнтів, бізнесменові потрібно буде розмістити рекламу в місцевих ЗМІ та інтернеті.

Оскільки конкуренція в цій сфері комерційної діяльності досить висока, на початковому етапі можна надавати клієнтам різні бонуси (наприклад, безкоштовну установку кожної другої сітки).

Для збільшення числа замовлень бізнесменові слід організувати взаємовигідну співпрацю з місцевими виробниками пластикових вікон, які займаються виготовленням москітних сіток .

Це дозволить швидше знаходити клієнтів і збільшити розмір потенційного прибутку в рази.