Дизайнерські послуги зараз дуже затребувані в багатьох сферах нашого життя.

Торгівля різними товарами і послугами — це та область бізнесу, в якій дизайнери все частіше залучаються не тільки для оформлення самих торгових точок, а й для розвитку корпоративної системи роботи торгової компанії зі своїми постійними клієнтами.

як організувати бізнес з відкриття дизайнерського бюроТому відкриття власного дизайнерського бюро — досить перспективна бізнес-ідея для талановитого дизайнера , який володіє хорошими підприємницькими якостями.

 

Бізнес по відкриттю дизайнерського бюро

  1. Спокійні і стабільні часи є найбільш сприятливими для початку дизайнерського бізнесу;
  2. Відкриваючи власне бюро, необхідно підібрати кандидатуру надійного помічника, у якого є істинний талант продавця. Адже навіть самий блискучий дизайнерський проект вимагає майстерною подачі для продажу;
  3. На початковому етапі роботи замовлень буде не так багато, але це тільки дозволить без поспіху і з високою якістю виконати замовлення, накопичити хороший досвід і напрацювати позитивну репутацію на ринку. Не слід погоджуватися на термінові замовлення — дизайнерський проект, виконаний наспіх рідко буває вдалим;
  4. Магазини досить часто переїжджають з одного місця на інше, тому є сенс не втрачати з поля зору вже колишніх клієнтів. На новому місці старого клієнта може знову знадобитися допомога перевіреного дизайнера, а на старому місці є шанс отримати нового клієнта.

У роботі з клієнтами слід дотримуватися простих, але ефективних правил:

  • спілкування з замовником повинно вестися на паритетних засадах. Оскільки робота дизайнера дуже потрібна для торгової компанії, то будь-які маніпуляції з боку клієнта і його спроби впливати на творчий процес повинні коректно, але впевнено припинятися;
  • бажано довести до всіх клієнтів, що творча робота не любить суєти і незаплановані зустрічі небажані;
  • якщо є сумніви щодо порядності клієнта, то краще не погоджуватися на виконання такого замовлення.

Як організувати бізнес з відкриття дизайнерського бюро

Робота дизайнерського бюро в сучасному житті немислима без потужних комп’ютерів і професійного програмного забезпечення . На це слід витратитися в першу чергу.

бізнес-ідея відкриття дизайнерського бюроЗ безлічі програм для дизайнерських робіт досить добре зарекомендувала себе програма Autodesk Homestyler.

Крім можливостей об’ємного моделювання ця програма містить базу даних зразків продукції провідних будівельних і меблевих компаній, що дозволяє одночасно з виконанням дизайнерських робіт підібрати необхідні оздоблювальні матеріали та предмети меблів.

Багато замовників бажають заздалегідь переглянути на моніторі ескізи майбутніх вітрин, торговельних залів або експозицій в об’ємному форматі і в кольорі.

Для цього дуже добре підходять такі програми:

  • Autodesk 3D Max — розробка 3D візуалізацій інтер’єру;
  • Adobe Photoshop — графічний редактор зображень.

Крім цього, для виготовлення різних макетів для презентацій і виставок додатково будуть потрібні деталі і конструкції з дерева, пластика, металу та інших матеріалів.

Розкрутка дизайнерського бюро

Для презентації свого дизайнерського бюро необхідний власний сайт, бажано двомовний — російською та англійською мовами, що дозволить заявити про себе і серед іноземних клієнтів.

Велике значення для розвитку бізнесу має участь в різних великих виставках, де можна представити свої нові і реалізовані проекти, а також зав’язати нові вигідні контакти.