З настанням кризи спостерігається спад виробництва, обсяг продажів різко знижується, ці проблеми зачіпають практично всі сфери бізнесу.

бізнес-ідея виробництва туалетного паперу

Тільки виробники туалетного паперу не скаржаться, їх товар затребуваний завжди, а бізнес продовжує динамічно розвиватися.

І хоча, конкуренція серед виробників цієї потрібної продукції на ринку присутня, але розглядати цю бізнес-ідею для відкриття власного виробництва має сенс. Чому?

Бізнес по виробництву туалетного паперу

 • По-перше, бізнес цей досить рентабельний, окупається швидко;
 • По-друге, запорукою успіху є виробництво продукції якісної, що відповідає вимогам сучасного споживача;
 • Сума вкладень, звичайно, істотна і становитиме десь 2 мільйони рублів, але великих виробничих площ на початковому етапі не потрібно.

Як організувати бізнес з виробництва туалетного паперу

Хто зважився зайнятися виробництвом туалетного паперу, на першому етапі слід зареєструватися як юридична особа , але спочатку слід підібрати відповідне приміщення, щоб прив’язати свою організацію до юридичною адресою.

Воно повинно бути в муніципальній власності, а його площі з урахуванням розміщення верстатів, складів для сировини і готової продукції, на перший час достатньо 100 кв. / М.

 

Поки обов’язкові документи проходять реєстрацію, потрібно зайнятися пошуком обладнання.Інформації про продаж його в інтернеті досить і орієнтуватися у виборі постачальника слід за ціною і близькому географічному розташуванню.

Тоді доставка буде значно дешевше, та й необхідний кваліфікований ремонт фірма зможе забезпечити оперативно.

Ще слід визначитися, які верстати краще для індивідуального підприємця: є напівавтоматичні лінії та вартість їх близько 800000 рублів, автомат же тисяч на 600 дорожче, зате ручної роботи буде менше, і процес виробництва прискориться.

бізнес з виробництва туалетного паперу

Типова лінія являє собою 4 верстати:

 1. Перемотувальні , на ньому знаходяться спеціальні валики, що забезпечують стискання і перфорування паперу;
 2. Втулковий , він забезпечує виготовлення картонних втулок;
 3. Відрізний , отримані валики паперу він ріже на готові рулони;
 4. Пакувальний .

Зазвичай постачальник сам встановлює обладнання та займається навчанням працівників.

Це задоволення обходиться підприємцю зазвичай в районі 1300000 рублів і складає основні витрати на організацію виробництва.

Необхідно закупити сировину, його виготовляють з макулатури, і воно відповідає стандартам санітарно-гігієнічних нормативів. Якщо на покупку втулкового верстата вирішено заощадити, то доведеться купити і втулки, але треба врахувати, що без них папір розкуповують не так охоче.

Знадобиться і пакувальний матеріал. Він може бути як паперовий, так і з поліетилену. Дуже добре, якщо на них відіб’ється логотип новоявленого підприємства, в майбутньому, це дуже стане в нагоді для реклами продукції.

Робочі для виробництва туалетного паперу

 • Робочий-технолог;
 • Комірник;
 • водій;
 • Бухгалтер.

Оренда приміщення, закупівля складових, зарплата персоналу, все це «з’їсть» залишилися після покупки устаткування 700 000 рублей. Така лінія дозволить в місяць випускати 30 тонн туалетного паперу.

як організувати бізнес з виробництва туалетного паперуЗ однієї тонни верстат для нарізання 9500 рулонів паперу, їх собівартість дорівнює 3,6 рубля.

Неважко порахувати, що продавши вироблену папір, її власник отримає 1026000 р., Якщо відкинути витрати на сировину, вийде 426 000 прибутку.

Далі, все залежить від працездатності та креативності керівника.

Продукція орієнтована на оптового покупця, тому ефективні будуть рекламні оголошення в пресі, на радіо і місцевому телебаченні.

Передбачається і укладення договорів з оптовими базами та магазинами. Можна, звичайно, і обдзвонити потенційного покупця, але по телефону відмовити набагато легше, мотивуючи тим, що асортимент вже достатній.

Тому краще поговорити особисто, продемонструвати свої вироби, представити їх у виграшному світлі.

Поступово з’являться постійні клієнти, і ринок збуту налагодиться. Якщо працювати інтенсивно, то через місяць товар на складі залежуватися не буде.

А незабаром з’явиться можливість і розширити виробництво, збільшивши асортимент продукції, що випускається паперу. Це виграшно відіб’ється на схемі продажів, не вимагаючи значних додаткових субсидій.