Вітчизняний общепит освоєний підприємцями не в повній мірі. Наприклад, щорічно зростає попит на здорову їжу, в тому числі салати, які для багатьох росіян стали обов’язковим компонентом повсякденних раціонів.

бізнес по ізготовденію салатів

Це говорить про перспективність ідеї , яка передбачає бізнес на салатах.

Примітно те, що ця ніша в багатьох провінційних містечках повністю вільна, якщо не брати до уваги продуктові магазини з обмеженим асортиментом сумішей зелені.

Бізнес по виготовленню салатів

Бізнес привабливий і тим, що в структурі населення зростає частка ділових людей, яким не вистачає часу на приготування, а їх фінансові можливості дозволяють купувати готові страви.

Крім усього іншого, в такому починанні швидко повертаються інвестиції, які, до того ж, стануть по кишені навіть новачкам.

Як організувати бізнес з виготовлення салатів

Коротка характеристика проекту:

 1. Високий, стабільний дохід;
 2. Незначна тривалість виробничого циклу;
 3. Гроші завжди в обороті;
 4. Соціальна сторона — відкриття вакансій для здобувачів роботи, у населення з’явиться можливість купувати якісні та корисні салати за доступною вартості;
 5. Різноманітність асортименту салатів, що сприяє формуванню клієнтської бази;
 6. Розмір інвестицій — 1,6 млн р., Виручки за підсумками місяця — 690 тис. Р., Чистого прибутку — 106 тис. Р., Періоду повернення капіталовкладень — 15 міс.

Варіанти бізнесу:

 

 • робота на замовлення — можна готувати свої салати або налагодити доставки салатів, куплених кур’єрами в магазині. В обох випадках потрібно сайт;
 • відкриття спеціалізованого торгового об’єкта — на базі окремої будівлі (купленого, зведеного, орендованого), в ТЦ.

Оформлення бізнесу з виготовлення салатів

Вірним рішенням стане наступна форма власності — ІП. Майбутній бізнес підлягає обов’язковому обговоренню в СЕС. Кожен співробітник повинен мати у своєму розпорядженні санітарної книжкою.

бізнес-ідея по виготовленню салатівПриміщення для приготування салатів

Особливу увагу потрібно приділити матеріальну базу, так як від ступеня її оснащеності залежить продуктивність цеху. Мінімальна площа дорівнює 120 квадратах.

В ідеалі виробництво буде налагоджено на базі діючої їдальні. В цьому випадку не доведеться витрачатися на проведення комунікацій, дотримання норм СЕС, пожежної інспекції, значно скоротяться витрати на ремонт.

Для запуску відрахування (тис. Р.) Попрямують на:

 • придбання агрегатів, допоміжного інвентарю — 800;
 • покупки першої партії інгредієнтів — 200;
 • ремонтні роботи — 600.

В цілому потрібно 1,6 млн р.

Збут виготовлених салатів

Прямий збут салатів не дає такого ефекту як реалізація через роздрібні торговельні мережі. Ваша продукція буде цікавою для кафетеріїв, ресторанів, їдалень.

Традиційні види салатів можна доповнити сумішами зелені та інших інгредієнтів, які популярні серед шанувальників фітнесу.

Як мінімум слід подумати про можливість виготовлення дієтичних салатів. Не можна виключати з групи потенційних клієнтів приватників, корпоративних замовників.

У літній період обсяг продажів дещо знижується, так як частина цільової аудиторії отримують овочі, фрукти на дачах.

Постійні витрати на бізнес (тис. Р.)

Вони будуть пов’язані з:

 • оплатою праці — 300;
 • легалізацією починання — 150;
 • оплатою оренди — 50;
 • рекламою — 15;
 • ПММ — 30;
 • комуналкою — 10;
 • бухгалтерією — 5;
 • іншими організаційними моментами — 10.

як організувати бізнес з виготовлення салатів

Як почати бізнес з виготовлення салатів

Починати новачкам раціональніше з простого асортименту. Це дозволить визначити реальні можливості, попит на ті чи інші салати.

Не варто стартувати з високої продуктивності, так як не виключена ймовірність слабкого попиту на продукцію.

У великому місті достатнім обсягом вироблених салатів стануть 100 кг. В цьому випадку доведеться найняти як мінімум 9 співробітників.

Джерела інгредієнтів:

 • фермери,
 • тепличні господарства;
 • господарства, які спеціалізуються на овочах і фруктах;
 • свою ділянку.
Кілька слушних порад

Дотримуйтесь терміни зберігання продукції — не більше 1,5 доби після її виробництва. Для поставок в магазини відводите щоранку. З однозмінній роботи перейдіть в міру можливості на двох змінний режим.

перспективи бізнесу

Перша прибуток стане причиною роздумів про можливість відкриття нового виробничого об’єкта, розширення асортименту, модернізації матеріальної бази, виходу на нові ринки.