Як відомо, шоколад — одна з головних людських слабкостей. Ніхто не може встояти перед його смаком і ароматом.

Шоколад застосовують для лікування депресії і різних нервових розладів. Він піднімає настрій, допомагає впоратися з хронічним перевтомою.

як організувати бізнес з виробництва шоколаду ручної роботи на замовлення

Набір шоколадних цукерок — відмінний подарунок будь-якому ласуни. Хоча на ринку представлено безліч подібних продуктів, будь-яка людина оцінить високу якість і оригінальний дизайн шоколадних цукерок ручної роботи. На їх виготовленні та продажу можна організувати високоприбутковий бізнес.

 

Бізнес по виготовленню шоколаду ручної роботи

Зрозуміло, подібну ідею найпростіше реалізувати людині, що володіє кулінарними здібностями і креативним мисленням.

Як організувати бізнес з виробництва шоколаду ручної роботи

Щоб виготовити смачні шоколадні цукерки, необхідно строго дотримувати технологію їх виробництва, в іншому випадку якість продукції буде низьким.

Рецепти виготовлення шоколадних цукерок в домашніх умовах можна знайти в інтернеті.

Варити шоколад не так складно, як може здатися на перший погляд. Бізнесмену бажано виготовляти цукерки як з темного, так і з білого шоколаду.

Асортимент продукції слід постійно розширювати. Наприклад, можна освоїти виготовлення цукерок з мармеладної начинкою або з цільним фундуком.

Для того щоб виготовлена продукція якомога довше зберігала привабливий товарний вигляд, бізнесменові потрібно створити оптимальні умови для її зберігання.

У призначеному для цього приміщенні необхідно встановити спліт-систему і підтримувати температуру не вище 15-20 градусів. Щоб уникнути проблем зі зберіганням шоколаду, бажано працювати на замовлення. В цьому випадку готові набори цукерок будуть завжди свіжими, що оцінять клієнти.

Для реалізації подібної бізнес-ідеї буде потрібно мінімальний інвестиційний капітал (близько 50 тисяч рублів).

бізнес-ідея виробництва шоколаду ручної роботи на замовлення

Ці кошти необхідні, щоб купити спеціальні кухонні пристосування для виготовлення цукерок в домашніх умовах (формочок, Шоколадниця і т.д.).

Бізнесмену також варто подбати про придбання барвистих упаковок для майбутніх подарункових наборів.

Щоб знайти перших клієнтів, слід створити власний сайт для просування своєї продукції.

Іншим варіантом є створення груп в соцмережах. У них можна буде спілкуватися з потенційними клієнтами і приймати замовлення.

Бізнесмен може спеціалізуватися на виготовленні шоколадних наборів з логотипом компаній, сувенірної продукції, подарункових наборів на дні народження, ювілеї та інші свята.

Вартість таких виробів може досягати декількох тисяч рублів.