Сьогодні в інтернеті можна зустріти велику кількість сервісів з продажу вживаних речей.

Однак товари, що були у вжитку, мають менший попит, ніж нові (за винятком побутової техніки та електроніки). На Заході давно з’явилися сервіси по обміну речами.

бізнес-ідея створення інтернет-сервісу обміну речамиВони дозволяють не тільки швидко позбутися від непотрібних предметів, а й отримати за них щось корисне. Подібну  бізнес-ідею можна реалізувати в будь-якому російському місті.

Бізнес по створенню інтернет-сервісу обміну речами

Щоб створити популярний сервіс обміну речами в мережі, необхідно, перш за все, розробити власний сайт з прикметною назвою і зрозумілим інтерфейсом .

 

Як організувати бізнес по створенню інтернет-сервісу з обміну речами

На це необхідно буде витратити кілька сотень доларів.

Певні кошти будуть потрібні і для розкрутки сайту (просування в пошукових системах, замовлення реклами в соціальних мережах і т.д.).

Інтернет-користувачам потрібно буде продемонструвати переваги використання подібного сервісу.

Бажано максимально спростити процес реєстрації і додавання оголошень про обмін речами . Не всі люди мають вільний час для того, щоб заповнювати безліч полів, вводити персональні дані і т.д.

На сайті має бути пошукове поле, завдяки якому користувачі зможуть знаходити потрібні їм речі за лічені секунди.

При бажанні можна надавати відвідувачам сайту можливість відправляти особисті повідомлення. Це дозволить домовитися з власником речі, що сподобалася про особисту зустріч.

як організувати бізнес по створенню інтернет-сервісу обміну речами

Бажано, щоб на сайті можна було не тільки обмінюватися непотрібними речами, але і віддавати їх даром. Це допоможе малозабезпеченим сім’ям вирішити проблеми з нестачею дитячого одягу, іграшок і т.д.

Монетизація інтернет-сервісу з обміну речами

Одним з варіантів є надання платного доступу до розміщених оголошеннях.

Однак щомісячна плата за користування ресурсом повинна бути невеликою (декілька доларів), в іншому випадку бізнесменові навряд чи вдасться залучити велику кількість користувачів на свій сайт.

Іншим варіантом отримання прибутку від ведення подібного проекту є скупка антикварних речей.

Багато власників старовинних предметів меблів та інтер’єру не здогадуються, яку цінність вони представляють. Такі речі можна перепродувати на спеціалізованих ресурсах.

Одним з можливих варіантів отримання доходу від сервісу з обміну речами є розміщення реклами та замовних статей.