Останнім часом вишивка знову стає улюбленим захопленням багатьох дівчат і жінок. Його можна виконувати вручну або ж на спеціальних машинах. Але хоч би якою була вишивка — це завжди користується попитом і популярністю розкішне рукоділля майстринь.

бізнес-ідея заробітку на вишивціНа жаль не всі рукодільниці знають, що на таких видах, як вишивка хрестиком, гладдю, бісером, об’ємна вишивка різними стрічками можна заробляти і це є хорошою ідеєю для початку бізнесу.

Бізнес по заробітку вишивкою

Побудувати свій бізнес по заробітку вишивкою можна різними способами:

Продаж своїх робіт по оголошенню

Ви можете продавати створені вами вироби, розмістивши кілька рядків опису і фотографії рукоділля на різних сайтах і «дошках оголошень».

 

Наприклад: «З рук в руки», «Avito.ru», «Slando.ru», різні ярмарки майстрів, а також соціальні мережі. За оголошенням можна продавати картини, вишиті хрестиком або гладдю, всілякі диванні подушки з вишивками зі стрічок, сумочки, серветки, скатертини, чохли на мобільні телефони.

Таким способом можна непогано заробляти на вишивці, але заробіток виходить не стабільний, залежить від наявності замовлень і продажів.

Співпраця з ательє

Візьміть приклади своїх робіт і зверніться в будь-ательє з пошиття одягу. У швейні майстерні звертаються люди, які хочуть отримати ексклюзивний одяг, не таку, як у всіх магазинах.

Ви можете запропонувати їх клієнтам оригінальний варіант прикраси одягу різними видами вишивки, за допомогою яких вона стане надзвичайно красивою і розкішної.

В ательє завжди знайдуться бажаючі отримати таку вишукану обробку своїх речей. Тут можуть стати в нагоді всі види вишивок: об’ємна, хрестиком, золотими нитками, атласними або шовковими стрічками, бісером і камінням. Таким чином, можна отримати постійну роботу і відмінний стабільний дохід.

Здача під реалізацію в магазини

Практично у всіх містах є магазини з сувенірними і декоративними товарами.

способи заробітку на вишивці

Більшість таких магазинів із задоволенням приймають авторські вироби у різних майстрів для подальшої їх реалізації. Адже за це вони беруть певний відсоток.

Тут можливі два варіанти:

  • Перший: ваші роботи приймають і відразу оплачують за вашою ціною.
  • Другий: оплатять ваші вироби тільки після їх продажу .

Отримання хорошого заробітку залежить від ваших старань і вмінь. Чим цікавіше і красивіше роботи, тим краще їх будуть купувати. Тут знадобиться вся ваша фантазія, почуття смаку і майстерність.

Якщо з першої спроби вам не вдалося продати свої вишиті вироби, то не турбуйтеся, пробуйте знову і знову.

Постійно підвищуйте рівень своєї майстерності, шукайте цікаві ідеї і нові способи заробітку на своєму рукоділлі.

І пам’ятайте, щоб роботи добре продавалися, вони повинні бути зроблені «з душею», якісно і ексклюзивно!