Коли в вісімдесятих роках минулого століття для радянських громадян можливість отримати у володіння заміські «сотки» стала реальністю, кількість власників дачних ділянок різко рвонуло вгору.

Вихідні і державні свята, а у пенсіонерів — ще й будні присвячувалися сімейному сільської праці. Нині все давно вже не так. Безліч «маєтків» грунтовно занедбані, адже більшість з нас не сільські жителі, а стовідсоткові городяни.

бізнес-ідея ведення дачного господарства

Чи живемо ми в великих або в маленьких містах, але більшість з нас заробляє собі на життя, працюючи в офісах великих компаній, витрачаючи на це мало не по 12 годин щодня.

У хвилини короткого відпочинку думка про обробіток землі, доглядом за рослинами та боротьби зі шкідниками у вільний від роботи час вже якось не захоплює і навіть лякає.

Бізнес-ідея ведення дачного господарства

І все ж чимало тих, кому не до вподоби міська суєта і вічна гонитва за часом. Вони вибрали шлях сільських бізнесменів, перетворивши свої заміські ділянки в джерело з добування хліба насущного. І, можливо, не так вже вони не праві.

Звичайно, бізнес-ідея ведення дачного господарства не всім по плечу, непроста праця на своїй землі, адже він вимагає повної віддачі, чималого працьовитості та наполегливості.

Це праця постійний, оскільки кожен сезон потребує відповідних сільськогосподарських роботах: поливі, обрізанні, боротьбі з шкідниками, посадці або зборі врожаю .

І все ж у міру накопичення досвіду, освоєння тонкощів своєї справи приходить і вміння заощаджувати сили, час і кошти, вкладаючи все менше і отримуючи все більше.

Поступово, з заморочливого і нелегкого, ваш сільський бізнес перетворюється в добре організоване, дохідна справа. Воно не просто приносить вам прибуток і винагороджує свіжими і натуральними продуктами, а й здатне подарувати справжню радість і спокій від спілкування з природою та світом .

Обдумуючи ідею переїзду за місто з метою організувати свій сільський бізнес, визначитеся, чим саме ви хочете займатися, не полінуйтеся вивчити тонкощі виробництва, досвід інших бізнесменів, прорахувати все до дрібниць.

Можливостей для свого невеликого дачного бізнесу не так мало.

Розглянемо основні ідеї для бізнесу без вкладень свого дачного господарства:

 

Бізнес-ідея вирощування та продажу зелені

бізнес-ідея вирощування та продажу зелені

Це досить невибагливий, нескладний і не витратний бізнес. Зелень росте круглий рік, в теплу пору року у відкритому грунті, а в холодну — в теплицях.

Вам потрібні лише підготовлена земля, насіння, належний полив і догляд, і ваша праця.

Виростивши зелень влітку, кошти від її продажу можна вкласти в будівництво теплиць, де Ви зможете продовжити вирощувати зелень серед зими.

Продавати вашу продукцію можете як самостійно, так і здаючи її оптом. Зелень затребувана завжди, а особливо — взимку, тому ваш бізнес обов’язково і дуже швидко окупиться.

Бізнес-ідея продажу домашніх заготовок

Бізнес-ідея продажу домашніх заготовок

Скільки господинь по праву пишаються своїми домашніми заготовками, тримаючи в секреті оригінальні рецепти хрустких солоних огірочків, консервованих помідорів або смачних варений і джемів.

Якщо все це до смаку вашим близьким і друзям, чому б не «поставити на потік» домашнє консервування, успішно продаючи домашні варення і соління?

Жителям дачних селищ досить легко знайти серед сусідів бажаючих продати свій урожай, так що сировиною у вигляді овочів і фруктів ви зможете себе забезпечити.

Закупивши сіль, цукор і спеції, взявши на озброєння перевірені і затребувані рецепти, ви зможете зробити продаж домашніх заготовок успішним особистим бізнесом.

Організувати збут можна через інтернет, а можна здавати продукцію в магазин або самостійно продавати на ринку .

Якщо Ваша продукція буде якісною і конкурентоспроможною, успіх і прибуток Вам забезпечені.

Бізнес-ідея вирощування та продажу часнику

бізнес-ідея вирощування та продажу часнику

Малозатратного цієї бізнес-ідеї легко дозволяє поєднувати вирощування часнику з іншими видами виробництва, наприклад, з вирощуванням грибів .

Для старту знадобиться приблизно те ж, що і при вирощуванні зелені: розсада, земля і догляд.

Часник не дуже примхливий, але все ж вимагає уваги і відповідальності. Затребуваність часнику (він стане в нагоді і в медичних цілях, і для вживання в їжу) дозволить вам добре заробити на цьому.

Бізнес-ідея вирощування грибів

Бізнес-ідея вирощування грибів

Ще один вид бізнесу, який не потребує великого стартового капіталу.

Вважається, що це найбільш вигідна ідея для тих, хто вирішив вперше і з нуля почати свій сільський бізнес.

Для вирощування грибів потрібні спеціальні пристосування, але абсолютно немає необхідності купувати фірмове обладнання.

Виготовити його цілком можна і самому — інтернет сповнений безліччю ідей з цього приводу. Ну і, звичайно, праця — без нього навіть гриби не ростуть.

Бізнес-ідея розведення бджіл

бізнес-ідея розведення бджіл

Якщо ви не бійтеся бджолиних укусів, готові вдумливо розібратися в тонкощах цієї справи і, що там гріха таїти, вкласти деякі кошти, то цей вид бізнесу для вас.

Зате ваші зусилля будуть дуже швидко і суттєво винагороджені — бджільництво відноситься до високорентабельних і високоприбутковим видам бізнесу .

Бізнес-ідея вирощування полуниці

Бізнес-ідея вирощування полуниці на дачній ділянці

Турбота про цю примхливої ягоді — нелегка робота.

Однак сезон копіткої праці по догляду за нею може принести вам такий дохід, який дозволить організувати цілорічне вирощування запашної красуні, а тоді — солодке життя вам забезпечена!

висновок:

Використовуючи наявні в розпорядженні кілька соток землі, можна домогтися відчутного прибутку і тим самим налагодити свою власну справу .

Надалі, гроші, які будуть зароблені, можна вкласти в інший, більш прибутковий бізнес.