Хоча любителі домашніх тварин найчастіше віддають перевагу кішкам і собакам, останнім часом знаходиться чимало охочих обзавестися екзотичними тваринами або птахами. Хтось купує щурів, а кому-то навіть припадають до душі удави або жаби.

Серед пернатих представників домашньої фауни лідирують папуги.

Однак існує попит і на заблукав. Ці птахи відрізняються чудовими вокальними даними і красивим оперенням.

як організувати бізнес з розведення заблукавДо того ж, їх вартість, як правило, невисока. Вони невибагливі в їжі. Їх можна годувати рослинної або тваринної їжею (травою, морквою, хлібом і т.д.).

 

Бізнес по розведенню забликів

Розведення зябликів — відмінна ідея для організації домашнього бізнесу . Однак вона більше підходить для підприємців, які живуть в сільській місцевості, або тих людей, які проводять багато часу в своїх заміських будинках або котеджах.

На відміну від папуг, зябликам потрібно більше місця. Їх не можна тримати в тісній клітці.

Як організувати бізнес з розведення забликів

Для розведення заблукав бізнесменові потрібно буде створити просторий і комфортний для проживання птахів вольєр .

У ньому має бути достатньо вільного місця, оскільки зяблики-самці люто захищають свою територію. Якщо птахам буде тісно, то між самцями почнуться бійки.

Число самок повинна перевищувати кількість самців. Це пов’язано з тим, що один зяблик може вступити у відносини з декількома самками.

Якщо бізнесмену вдасться створити комфортні умови для життя і розмноження птахів, то вони будуть давати потомство двічі в рік.

бізнес-ідея по розведенню заблукав

В період гніздування бізнесменові потрібно покласти в вольєр сухі гілки, шерсть, пір’я, щоб зяблики могли звити гнізда для своїх пташенят.

Як правило, пташенята оперяються досить швидко (за 2 тижні). Після цього вони готові до самостійного життя, і для них можна починати шукати покупців.

Продавати зябликів можна не тільки зоомагазинам, але і приватним особам.

Для пошуку покупців можна використовувати електронні дошки оголошень і соціальні мережі. Вартість одного пташеняти може варіюватися від 500 до 1000 рублів (в залежності від регіону).

Бажано не затягувати продаж забликів. Пташенята швидко звикають до перебування в вольєрі, і після тривалого часу їм стає складно адаптуватися до життя в звичайній клітці.

Успішність такого бізнесу залежить від уміння бізнесмена створити оптимальні умови для розведення забликів, а також від його організаторських здібностей.