Будь-який власник приватного будинку мріє про власний басейн і на цьому відразу виникає прибуткова бізнес-ідея .

Якщо раніше його будівництво асоціювалося з величезними тимчасовими і фінансовими витратами, то сьогодні з’явилася прекрасна альтернатива — збірна конструкція, установка якої проводиться за 1-2 дня.

Перевагою подібного басейну також є легкість демонтажу, його можна швидко розібрати і встановити в новому місці. До того ж, його вартість досить демократична.

Бізнес на монтажі збірних басейнів

Практично будь-яка людина може собі дозволити невеликий збірний басейн за 20-30 тисяч рублів.

Варто відзначити, що гарантований термін служби подібного конструкції становить 15 років.

 

На монтажі збірних басейнів для дач і заміських будинків можна побудувати високоприбутковий бізнес .

Подібні послуги завжди користуються великим попитом в літній період. Зрозуміло, щоб зайнятися цим бізнесом професійно, необхідно опанувати процесом монтажу подібних конструкцій. Благо, в інтернеті можна знайти масу навчальних відео-курсів і статей по цій темі.

Як організувати бізнес по монтажу збірних басейнів

Якщо стартовий капітал бізнесмена обмежений, то на початковому етапі йому потрібно буде виконувати всі замовлення самостійно. Для того щоб працювати оперативно, потрібен хоча б один помічник.

Це може бути один, у якого є досвід роботи в будівництві. З ним можна співпрацювати на умовах пост оплати, тобто оплачувати його послуги після виконання замовлення.

Монтаж збірних басейнів можна проводити двома способами. Можна встановлювати конструкцію в попередньо підготовлений котлован або монтувати її на рівну поверхню, яка повинна бути вирівняна і застелена дошками.

як організувати бізнес по монтажу збірних басейнів

У першому випадку монтажні роботи займуть близько 3-4 днів. Установку басейну на земляний поверхні можна зробити всього за день.

Вартість подібних послуг залежить не тільки від способу монтажу і регіону запуску бізнесу, але і від складності виконання замовлення і розмірів самого басейну. Ціна за установку громіздкої конструкції може досягати 5 тисяч рублів.

Щомісячна прибутковість бізнесу з монтажу збірних басейнів становить приблизно 70-100 тисяч рублів.

Вона може і перевищувати цей показник (за умови виконання великої кількості замовлень).

Коли бізнес почне приносити відчутний дохід, підприємець зможе сформувати бригаду робітників для оперативного виконання замовлень.

Також потрібно буде орендувати невеликий офіс для прийому клієнтів.