Як відомо, російські люди — цінителі лазні. Багато людей люблять попаритися в вихідний день. Деякі люди не уявляють собі відпочинку без гарної парної, тому відзначають дні народження та інші свята в саунах або лазнях.

Відмінною ідеєю для малого бізнесу може стати виготовлення та реалізація віників для лазні.

бізнес-ідея заготовки і продажу віників для лазні

 Бізнес на виготовленні та продажу віників для лазні

Подібна продукція користується попитом (за умови, що вона виготовлена з якісного матеріалу і з дотриманням визначеного температурного режиму).

 

Ринкова вартість одного віника досягає 100-120 рублів (в залежності від його розміру і породи дерева), в той час як його собівартість в кілька разів нижче.

Щоб серйозно зайнятися подібним бізнесом, необхідно присвятити літні місяці заготівлі віників. Це досить трудомісткий процес, хоча багатьом здається, що виготовляти віники дуже просто.

Як організувати заготівлю віників для лазні

Насправді, заготовлювати віники зможе тільки досвідчена людина.

Бізнесмену бажано організувати співпрацю з сільськими жителями. Вони точно знають, в який період краще збирати матеріал для майбутніх віників.

Як правило, це кінець весни, в цей час дерева починають зеленіти. Для віників потрібна тільки свіжа листя.

Якщо у бізнесмена є певний стартовий капітал, він зможе найняти на роботу кілька сільських жителів для заготівлі віників.

Як правило, в селах люди змушені працювати на низькооплачувану роботу, тому можливість додаткового заробітку зацікавить багатьох.

як організувати заготівлю віників для лазні

Після того як цей етап заготовки віників буде завершено, потрібно буде організувати їх сушку.

Віники потрібно просушити в приміщення з певним температурним режимом і вологістю, в іншому випадку їх якість постраждає, і вони швидко втратять свій товарний вигляд.

Бізнесмену важливо організувати сприятливі умови для зберігання заготовлених і просушені віників. Для цієї мети можна використовувати одну з кімнат у власній квартирі.

Не варто зберігати віники в гаражі, підвалі або іншому приміщенні з підвищеною вологістю, там вони швидко втратять свій товарний вигляд.

Знайти канали збуту готової продукції в подібному бізнесі не складе особливих труднощів.

Якісні віники з берези, липи та інших порід дерев охоче беруть на реалізацію сауни, міські лазні, різні торгові точки.

При бажанні підприємець може організувати продаж готових віників приватним особам.Для цього можна створити свій інтернет-магазин.