Сьогодні ми розглянемо 5 реальних бізнес-ідей з мінімальними вкладеннями в 2016 році

реальні бізнес-ідеї з мінімальними вкладеннями

Криза в економіці і багато інших негативних фактори, які є в нашому суспільстві, призвели до того, що велика кількість наших співгромадян день-за-днем шукають відповідь на найпопулярніше запитання: «Як заробити багато, а при цьому вкласти мало?».

Незабаром подібні думки починають зникати, так як це здається занадто утопічною, занадто складною, і занадто нереальною ідеєю …

Ідеї з невеликими вкладеннями

Але якщо заглибитися в проблему, то можна знайти кілька втішних фактів:

  1. Реальний бізнес з мінімальними вкладеннями існує, і тому є багато прикладів.
  2. У кожного, напевно, є ідея, яка ще не реалізована ніким іншим … І якщо це не зробите ви, то зробить хтось інший.
  3. Підприємливих людей не так вже й мало … Кожен день з’являється нова зірка бізнес-журналів, яка згадує, як все було важко з самого спочатку і радить не опускати руки, шукати нові ідеї і нові рішення.

Переглянувши золоті сторінки інтернету, де молоді бізнесмени діляться своїми знахідками, ми виділили 5 реальних бізнес-ідей, які можна легко втілити в життя, і які не вимагають великого капіталу.

Бізнес на здачу дитячих речей в оренду

бізнес-ідея на здачу дитячих речей в оренду

Багато хто стикався з тим, що дітки дуже швидко ростуть, і деякі речі стають невідповідними їм за розміром або навіть за віком. Така проблема найчастіше вирішується шляхом передачі таких речей в користування своїм знайомим, друзям, рідним, у кого діти такого віку, щоб скористатися цими дарами.

Іноді непотрібні речі в хорошому стані просто відносять на смітник. Більш розумним рішенням стає продаж дитячих речей, розміщуючи оголошення в газетах і в інтернеті.

Але ще більш мудрою ідеєю буде здача дитячих речей в оренду.

Йдеться про ті речі, що мають відносно довгий термін експлуатації: гойдалки, ліжечка, велосипеди і т.д.

Звичайно, навряд чи серед речей власних дітей набереться необхідна кількість для щодо непоганого асортименту.

Щоб цей асортимент розширити, можна запозичити речі у знайомих або друзів. Такий спосіб заробити гроші не вимагає взагалі ніяких початкових вкладень.

Бізнес-ідея на продажу свіжих соків

бізнес-ідея продажу свіжих соків

 

Це стане чудовою альтернативою магазинним сокам в картонних упаковках, так як всі вже давно засумнівалися в їх якості і натуральності.

Необхідно буде придбати соковижималку хорошою потужності і необхідні фрукти.

Для реалізації соків слід подбати про торгову точку, яку можна організувати в місцях скупчення людей і переважно дітей, так як часто саме для дітей батьки хочуть купити справжній корисний сік.

Це може бути місце недалеко від дитячого майданчика, парку, гіпермаркету і т.д. Необхідною буде також і реклама, в якій потрібно максимально постаратися привернути увагу до свого продукту і переконати покупців у його якості.

А щоб реклама не було голослівною, дбайте про якість виготовлених соків — виконуйте всі санітарні норми і пам’ятайте, що під натуральним соком зараз розуміють той сік, який виготовили тільки з фруктів і практично відразу ж спожили .

Бізнес-ідея з мінімальними вкладеннями дитячий стиліст

бізнес-ідея з мінімальними вкладеннями дитячий стиліст

Збираючись на відповідальний захід, Ви хочете виглядати бездоганно, а що ж діти? Діти в такі хвилини свого життя точно так же повинні виглядати бездоганно.

Ви не звертали свою увагу, скільки зусиль мами вкладають для того, щоб зібрати своїх дочок на свято?

Це справжнісінькі муки — зробити красиву і витончену зачіску і макіяж своїм маленьким модницям, підібрати вплести намистинки в волосся, заколочки, стрічки, адже діти так само хочуть бути красивими як свої тато або мама .

Бідні батьки, їм в короткі терміни необхідний дитячий перукар, і спеціаліст з манікюру та макіяжу. Але найкраще, коли ці фахівці будуть поєднані в одному і цей фахівець приїде додому і зробить все відразу.

В цьому і є суть цієї ідеї — бізнесу. Але для здійснення даної бізнес — ідеї треба закінчити спеціальні курси, а також мати досвід роботи з дітьми або вміти виконувати всі операції.

Далі — придбати всю необхідну косметику, при цьому вона повинна бути якісною, адже клієнти — це діти.Не обійтися в цій справі і без реклами.

Бізнес-ідея оздоровчого масажу на дому

бізнес-ідея оздоровчого масажу на дому в 2016 році

Масаж — це процедура дуже затребувана . На превеликий жаль, малорухливий спосіб життя багатьох людей призводить до дуже численних захворювань, з якими люди намагаються боротися.

І тут одне з перших місць займає — масаж. Отримати направлення на який, в звичайної поліклініці буває досить складно і якість безкоштовних процедур залишати бажати кращого.

Тому досить багато людей роблять масаж за гроші, але в зручний час і з високою якістю.

Тому у професійного масажиста завжди є клієнти і заробіток. Залишається стати справжнім професіоналом.

В іншому можна запропонувати: або закінчити відповідні курси масажиста та організувати свій масажний салон, де б працювали справжні фахівці або ж працювати індивідуально.

Бізнес-ідея без вкладень невелика хімчистка на дому

бізнес-ідея без вкладень хімчистка на дому

Людина, яка вирішила працювати «на себе» і відкрити власну справу, звичайно ж, перш за все, думає про способи мінімізації початкових вкладень.

Відмінною ідеєю, яка допоможе у вирішенні даної проблеми, стане організація бізнесу у власній квартирі, що не тільки позбавить від пошуків підходящого приміщення, але і заощадить кошти, які треба було б витратити на орендну плату .

В цьому випадку можна залучити до справи своїх домочадців і вирішити питання з підбором відповідних кандидатур для роботи.

В даний час є можливість організувати хімчистку на дому: міські хімчистки не завжди задовольняють основну масу своїх клієнтів, а для деяких груп населення (пенсіонери: інваліди, люди, зайняті на виробництві з гнучким графіком роботи) умови обслуговування і режим роботи міських хімчисток не підходять зовсім .

Слід врахувати всі ці прорахунки і недоліки в роботі хімчисток і постаратися перетворити їх на переваги свого сімейного бізнесу.

Робота з хімікатами при хімчистці

Робота з хімікатами і розчинниками вимагає підвищених заходів обережності, адже більшість препаратів, які ви будете використовувати дуже токсичні, і можуть завдати серйозної шкоди здоров’ю.

Тому для організації такого підприємства слід підібрати окреме приміщення (сарай, гараж) або ж обладнати кімнату гарної витяжкою, потужним вентилятором.

Необхідно подбати і про засоби індивідуального захисту (рукавички, прогумований одяг і ін.), Якими доведеться користуватися в процесі роботи.

Асортимент господарських магазинів, супермаркетів і оптових баз, які торгують хімікатами, задовольнить найвибагливішого підприємця.

А знання, що стосуються організації технологічного процесу і особливостей поводження з окремими засобами, що чистять, можна почерпнути з Інтернету, спеціальної літератури. Та й консультація з професіоналом не зашкодить справі!

Однією з найважливіших і великих витратних статей, принаймні в перший час, стануть витрати на оповіщення населення про вашому маленькому підприємстві і пошук клієнтів.

Можна почати з розклеювання оголошень на парканах і дверях, але найбільший ефект дасть розміщення оголошень в місцевих або обласних газетах. Можна помістити свою рекламу на радіо, телебаченні, в Мережі.