Як відомо, будівельний бізнес в нашій країні бурхливо розвивається. Лідируючу позицію серед найбільш затребуваних матеріалів займає бруківка і на цьому можна організувати прибуткову бізнес-ідею .

Її закуповують у великих обсягах різні компанії, яким необхідно облаштувати територію навколо офісних будівель. Бруківка користується великим попитом серед власників заміських будинків.

Ринок збуту цього будматеріалу знаходиться в стадії безперервного зростання.

бізнес-ідея по виробництву бруківки

Бізнес по виробництву бруківки

На виробництві подібного матеріалу можна організувати перспективний бізнес.

 

Початківцям підприємцям може здатися, що для реалізації подібної ідеї буде потрібно величезний стартовий капітал. Однак це не так.

Інвестиції у відкриття невеликого цеху по виробництву бруківки можуть скласти близько 700 тисяч рублів. Ці кошти будуть витрачені на оренду приміщення, закупівлю виробничого обладнання, виплату зарплати працівникам і організацію рекламної кампанії.

Як організувати бізнес з виробництва бруківки

Першим етапом реалізації цієї бізнес-ідеї є реєстрація ІП. Після того як бізнес буде легалізований, підприємець зможе зайнятися пошуком приміщення, в якому буде розташовуватися виробничий цех.

Площа приміщення, що орендується повинна бути мінімум 100 квадратних метрів.Бажано, щоб поблизу нього не було житлових будинків, в іншому випадку у бізнесмена можуть виникнути конфліктні ситуації з його мешканцями.

Після того як відповідне приміщення буде знайдено, потрібно придбати необхідне обладнання та сировину для виробництва бруківки.

як організувати бізнес з виробництва бруківкиБізнесмену потрібно буде купити якісний бетонозмішувач, формувальний і расформовочних вібростоли, нагрівальну ванну, а також велика кількість спеціальних форм різного розміру.

В якості сировини в подібному виробництві використовується цемент, пісок, пластифікатори і різні барвники. Бажано, щоб фірма спеціалізувалося на виготовленні кількох видів бруківки. Це дозволить уникнути проблем з реалізацією готової продукції.

У виробничому цеху повинні працювати як мінімум 4 працівника (2 формувальника і 2 расформовщіка). На початковому етапі керувати виробничим процесом зможе сам бізнесмен. Надалі можна буде найняти на роботу менеджера.

Вироблену бруківку можна реалізовувати будівельним фірмам, а також приватним особам. Можна домовитися про збут готової продукції в спеціалізовані гіпермаркети і магазини.