Відмінною ідеєю для організації малого бізнесу зі скромним стартовим капіталом є відкриття власної клінінгової фірми, такий як http://i-clean.com.ua.

Конкуренція в цій сфері ще не настільки висока, як в інших, тому компанія може встигнути зайняти лідируюче становище на ринку подібних послуг.

бізнес-ідея відкриття клінінгової фірми

Бізнес на відкритті клінінгової фірми

Як правило, для відкриття подібної фірми досить 1,5 тисяч $. На ці кошти можна купити стандартний набір обладнання для надання клінінгових послуг.

У нього буде входити пилосос з хорошою потужністю, мопи, спеціальні набори для чистки оргтехніки та меблів, професійні миючі засоби, пристосування для миття пластикових вікон.

При наявності фінансових можливостей можна закупити та інше обладнання, наприклад, мийну машину або набір для виведення плям з м’яких меблів.

Як організувати клінінговий бізнес

Щоб працювати на законних підставах, підприємцеві потрібно буде зареєструвати ВП.

Бажано, щоб у фірми був свій офіс, де можна було б проводити зустрічі з клієнтами, а також зберігати миючі засоби та обладнання.

Для оперативності виконання замовлень потрібно буде придбати автомобіль і найняти водія.

При відсутності фінансових можливостей цю функцію може виконувати і сам бізнесмен або хто-небудь з членів його сім’ї. На початковому етапі можна найняти на роботу тільки 2-3 прибиральниць з тривалим досвідом роботи.

як організувати клінінгову фірму

Всі співробітники клінінгової фірми повинні відрізнятися витривалістю і працьовитістю.Бажано, щоб у них не було шкідливих звичок.

Де знайти клієнтів для клінінговой фірми

Як знайти потенційних клієнтів, які були б зацікавлені в послугах зновувідкритої фірми:

Для цього необхідно розрекламувати бізнес в місцевих ЗМІ.

Бажано, щоб у фірми був свій сайт або група в одній із соціальних мереж, можете подивитися приклад на сайті клінінгової фірми. Там можна буде помістити інформацію про діючі ціни і знижки.

Для лояльних клієнтів варто розробити бонусну програму, наприклад, можна виконувати кожен десятий замовлення безоплатно.

Клієнтами клінінгової фірми можуть стати власники офісів, бізнес-центрів, приватних навчальних закладів. Не виключено, що скористатися подібними послугами захочуть і звичайні домогосподарки.

Коли бізнес почне приносити стабільний дохід, підприємець зможе розширити його.

Для цього потрібно буде закупити додаткові комплекти клінінгового обладнання і прийняти на роботу нових прибиральниць. Це дозволить виконувати кілька замовлень в день.