В економічних браузерах все частіше зустрічається думка, що за малим бізнесом майбутнє. Мовляв, невеликим комерційним організаціям простіше боротися з економічними негараздами, ніж великим промисловим гігантам, а за рахунок загального обороту і зовсім можуть скласти останнім потужна противага.

Найчастіше ми асоціюємо малий бізнес з продажами послуги або будь-якого продукту, рідше — з виробництвом. Однак саме другий варіант потенційно рентабельний проект, оскільки надає масу можливостей для регулювання маржі.

Ми розглянемо кілька найбільш перспективних, на наш погляд бізнес-ідей відкриття малого бізнесу в сфері виробництва.

бізнес-ідея виробництва бутильованої води

бутильована вода

Якщо вірити статистиці, то кожна третя сім’я використовує для пиття і приготування їжі очищену бутильовану воду.

Тенденція така, що все більше людей намагаються стежити за тим, що вони п’ють і їдять, а, значить, цей бізнес дійсно можна вважати перспективним. Почати роботу можна по одному з двох можливих шляхів.

 

Перший — видобуток води , знезараження фільтрація, розлив і реалізація кінцевого продукту. Це більш дорогий і складний варіант, який, втім, принесе і більший прибуток власнику.

Другий варіант — розвиток дилерської мережі , тобто оптові закупівлі вже розлитої води і реалізація її кінцевому споживачеві. В цьому випадку до виробництва ви, швидше за все, будете мати лише непряме відношення, проте продукт свій, в тому числі і нюанси його виготовлення, повинні знати досконально.

В обох випадках потрібно враховувати фактор сезонності: 50% реалізації припаде на літній період. Пам’ятайте також про важливість якісної роботи з юридичними особами.

бізнес-ідея виробництва макаронних виробів

Виробництво макаронних виробів

Успіх цього бізнесу залежить від обладнання, на якому випускається продукція і якість сировини, тобто борошна.

На практиці собівартість навіть найякісніших макаронних виробів відносно невисока, тому і окупається виробництво досить швидко.

Найкраще використовувати обладнання перевірених європейських і американських брендів. На ньому можна виробляти широкий асортимент макаронних виробів, в тому числі нестандартної форми.

На користь вітчизняного виробника говорить дешевизна обслуговування техніки.

Для того щоб обладнати виробничу лінію, знадобляться: прес-автомат, мукорассеіватель, шафа для сушіння і автомат, що виконує фасування та пакування продукції.

Факт: найбільша частка продаваних макаронних виробів доводиться на сегмент середнього класу — до 65%. Продукція низької якості займає 25%, решта — преміум клас.

бізнес-ідея виробництва тротуарної плитки

Тротуарна плитка

Виробництво тротуарної плитки — ще один перспективний, на наш погляд, варіант .Особливий інтерес він представляє в тому розрізі, що готова продукція не підлягає обов’язковій сертифікації.

За великим рахунком, достатньо лише мати реєстрацію індивідуального підприємця.Перевірка продукції на стиск, міцність, морозостійкість та інші характеристики здійснюється в сертифікаційних організаціях.

Як виробничого цеху підійде приміщення площею 80 кв.м. и більше. Найдешевше буде розмістити його за містом або в промисловій зоні в межах міста.

Для налагодження виробничої лінії доведеться закупити пластикові форми, а також расформовочних і заформовочние вібростоли. З сировини знадобиться: пісок, щебінь, цемент мінеральні добавки в бетон, а також барвники.

Для обслуговування невеликого виробничого цеху досить буде трьох осіб. В якості додаткових послуг потенційним клієнтам можна пропонувати дизайн-проекти, доставку продукції, укладання плитки і т.д.