Останнім часом готельно-ресторанний бізнес стає все більш популярним через свою високу прибутковість. Бізнес-ідея відкриття своєї справи в цьому напрямку таїть в собі багато можливостей для отримання прибутку.

бізнес-ідея відкриття міні-готелю

Бізнес по відкриттю міні-готелі

Зрозуміло, для відкриття власної готелю необхідний значний стартовий капітал. Щоб мінімізувати витрати, підприємець може відкрити міні-готель.

Як організувати міні-готель

Щоб заснувати подібний бізнес, потрібно мінімум 5 мільйонів рублів. Міні-готель бажано відкривати в місті з розвиненою промисловістю. Як правило, в такі населені пункти часто приїжджають іноземні фахівці.

 

Як свідчить практика, міні-готелі користуються більшою популярністю, ніж звичайні готелі з великим номерним фондом. Це пов’язано з тим, що в міні-готелях менше постояльців.

Відповідно, там набагато тихіше і спокійніше. До того ж, вартість номерів там набагато дешевше, ніж в п’ятизіркових готелях.

Щоб відкрити власну міні-готель, необхідно зареєструвати ВП. Потім потрібно придбати відповідне приміщення або орендувати його на тривалий термін.

Перший варіант є кращим, оскільки бізнесменові, швидше за все, потрібно буде займатися реконструкцією будівлі, і всі організаційні моменти доведеться узгоджувати з власником приміщення.

Витратною частиною даного бізнесу є внутрішнє оздоблення та ремонт приміщення. У відкривається міні-готелі потрібно створити комфортні умови для проживання.

Бізнесмену потрібно буде закупити зручні меблі, нову сантехніку, комплекти постільної білизни, засоби гігієни і т.д.

як організувати міні-готель

Бажано, щоб в кожному номері був телевізор і невеликий холодильник.

Після того як номери будуть відремонтовані та обладнані, потрібно буде зайнятися отриманням дозволів від СЕС, пожежної інспекції та інших інстанцій.

Далі слід зайнятися пошуком кваліфікованого персоналу. Для успішної роботи міні-готелі потрібно працевлаштувати кілька адміністраторів, які володіють англійською мовою, і покоївок, які будуть працювати позмінно.

Функції директора може виконувати сам власник бізнесу. У штаті міні-готелі обов’язково повинен бути електрик і сантехнік.

Щоб забезпечити високий рівень заповнюваності відкрилася міні-готелі, потрібно організувати співпрацю з керівниками місцевих заводів, які запрошують на роботу іноземних фахівців.

Успіх у цьому починанні багато в чому залежить від масштабності рекламної кампанії.