Бізнес в сфері сільського господарства вимагає від підприємця значних тимчасових витрат. Однак на таку продукцію, як свіжі овочі і фрукти, завжди існує стабільний попит.

Ось чому займатися подібними бізнес-ідеями хочуть багато. Його рентабельність може досягати показників в 80-100%.

бізнес-ідея по вирощуванню полуниці

Бізнес по вирощуванню полуниці

Одним з перспективних напрямків в цій сфері є вирощування полуниці на продаж.

Як організувати бізнес по вирощуванню полуниці

Всупереч існуючим стереотипам, такий бізнес може приносити високий дохід не тільки влітку, а й взимку.

У теплу пору року полуницю можна вирощувати на власній земельній ділянці. У зимовий період підприємцю не обійтися без спеціально обладнаних теплиць.

 

До того ж, бізнесмен може освоїти технологію вирощування цих ягід в поліетілленових мішках.

Успішність подібного починання багато в чому залежить від якості догляду за саджанцями полуниці. Щоб домогтися гарної врожайності, потрібно вирощувати цю ягоду в удобреному грунті.

Необхідно своєчасно обрізати вуса і стежити за тим, щоб достигли ягоди не були зіпсовані гризунами.

Якщо підприємець планує реалізовувати ягоди в місцеві супермаркети, то він повинен закупити саджанці великої полуниці. У такої продукції буде привабливий вигляд, що дозволить швидко продати її.

як організувати вирощування полуниці

Для того щоб організувати великомасштабний бізнес по вирощуванню полуниці, підприємцю потрібно буде оформити ІП. Потім слід побудувати кілька теплиць, підтримуючи в них необхідний мікроклімат. Також потрібно буде найняти на роботу кількох робітників.

При правильному догляді бізнесмен зможе збирати до 30-40 кілограмів полуниці з одного квадратного метра землі.

Збирати достигли полуницю потрібно тільки в ту тару, в якій вона буде реалізовуватися.Якщо пересипати достигли ягоди з одного посуду в іншу, вони втратять товарний вигляд.

Термін реалізації зібраних ягід становить всього пару днів. Ось чому бізнесмен повинен зайнятися пошуком каналів збуту вирощеної продукції заздалегідь. Також варто підготувати дозвільні документи, необхідні для реалізації полуниці.

Підприємець повинен отримати ліцензію на продаж цієї ягоди, а також сертифікат із зазначенням використаних добрив.

Подібну бізнес-ідею можна реалізувати з мінімальними вкладеннями. Якщо підприємець зможе знайти працівників, які будуть займатися своєю справою на совість, то вся його діяльність зведеться до контролю процесу вирощування та пошуку каналів збуту.