Всі книги та сайти по бізнесу кажуть тільки одну єдину фразу: » Бізнес ідей існує величезна кількість!Найголовніше це бути креативним і якось знаходити їх «.

Загалом всі сайти і книги хочуть навчити нас креативності, а краще було б просто сказати всім нам:

У Вас немає роботи, у Вас немає грошей, але у Вас є бажання заробити, не дивлячись на всі труднощі? Що ж давайте ми вам допоможемо і дамо тисячу реальних бізнес ідей без вкладень .

бізнес ідеї без вкладень десятка кращих

У даній статті ми не збираємося критикувати всіх подібних авторів. Адже вони ж своє завдання виконують — зуміли знайти бізнес без вкладень — при цьому в житті не випробувавши жодного бізнесу на практиці, але ось вчити нас з вами, так це з радістю.

Зараз ми всього лише запропонуємо вам пару цікавих ідей, вони дадуть вам можливість отримувати нехай і не особливо великий, але все ж стабільний дохід, ви зможете не тільки розуміти, як працює бізнес, а й зібрати певний стартовий капітал, він з часу дозволить вам перенестися на ще вищий щабель.

Але це буде в майбутньому, а зараз розглянемо десятку кращих бізнес-ідей:

Бізнес-ідея домашнього дитячого саду

Домашній сад для дітей бізнес-ідея

Щоб втілити цей бізнес в реальність вам знадобиться чистенька квартирка бажано без протягів, мінімальний досвід спілкування з дітьми і в принципі все .

Їду або ж іграшки Ви можете попросити мам приносити з собою, завдяки цьому Ви вже не будете брати на себе таку відповідальність, вона залишиться на ваших клієнтів.

Все що вам потрібно буде робити, так це — ходити і дивитися за дітьми від 8 ранку до 6 вечора, годувати їх вчасно, вчити, вмивати, розважати і укладати спати.

Три або чотири дитини — це буде найоптимальніше кількість ваших вихованців.

Що ж стосується Ваших клієнтів, так тут потрібно буде просто дотримуватися всі вищеописані умови, після цього у вас знайдеться багато тих, кому захочеться відводити своїх дітей не в звичайний сад, а тільки до Вас.

Після цього ви вже зможете самі встановлювати ціну на свої послуги.

Також пропонуємо ще три хороші ідеї, вони допоможуть виявити ваші здібності педагога:

 • Допомога при виконанні домашніх завдань;
 • Підготовка дітей до школи;
 • Я можу відвести вашої дитини в садок.

Бізнес-ідея квартири для вечірок

бізнес-ідея надання квартир для вечірок

У вашому активі є квартира, але грошей вона не приносить? У такому випадки цей бізнес підійде вам як не можна до речі.

Все що знадобиться — забратися в вашій квартирі і написати оголошення, через пару днів до вас вже подзвонять перші клієнти, які з радістю проведуть час в домашній атмосфері, але самі не володіють для цього випадку своїм будинком .

Ціна, звичайно ж, договірна. Але є одна цікава обставина, про який варто згадати.

Вся справа в тому, що при здачі квартири потрібно розуміти, що до Вас можуть прийти не тільки студенти-ботаніки або менеджери, яким набридло суспільство своїх дружин, але і неадекватні хулігани і інші люди.

Тому перед дачею своєї згоди потрібно гарненько доглянути до компанії і вже тоді тільки погоджуватися. Крім усього цього потрібно буде взяти якусь суму, для того щоб у випадку що ваша квартира не буде такою як на початку або сусіди не подзвонять в міліцію.

Існують і інші способи для здачі квартири, наприклад :

 • готель-сієста — можна брати людей, які хочуть усамітнитися після обідньої перерви або під час їх;
 • квартира для проведення побачень;
 • Душ в жаркий день — цією послугою можуть користуватися ділові люди, яким за весь день потрібно провести відразу декілька переговорів, але немає можливості кожного разу їхати додому.

 

Бізнес-ідея екологічного туризму на дачі

На дачу - екологічний туризм ідея бізнесу

Ця бізнес ідея відмінно підійде для власників своїх дач з мальовничими пейзажами або затишній і спокійній атмосферою далеко за межами міського шуму .

Таку дачу вільно можна здавати на всі вихідні. Цінова політика оренди може бути досить високою.

Від Вас не потрібно буде практично нічого крім ключів, адже все необхідне відпочиваючі захочуть привести з собою. Хіба що було б непогано заготовити дрова для сауни і печі, а також попередити сусідів.

Не можна забувати, що в такому випадки ваше завдання як мінімум повинна бути придатною до комфортної ночівлі, а на території не повинно бути суцільного картопляного поля.

Максимум це дві або три зелених грядки. Решта території повинна бути засаджена квітами і травою, де ваші клієнти будуть влаштовувати пікніки, грати в м’яч або загоряти.

Круто було б ще обладнати місце для стоянки машини і місце для мангала.

Якщо не хочете здавати дачу в оренду, тоді пробуйте вирощувати:

 1. Ягоди і лікарські трави;
 2. Екологічно чисті продукти;
 3. Дичина і птицю.

Бізнес-ідея салону для ворожінь

Гадальних салон як бізнес-ідея

Цей вид бізнесу не потребуватиме майже ніяких початкових вкладень.

Прикупивши колоду карт і вивчивши, яка з них за що відповідає, ви відразу ж можете вішати оголошення, в якому можете викласти наступне: «Я з діда-прадіда чаклун з Сибіру передбачу ваше майбутнє .

Майже безкоштовно «. Після цього потрібно буде вже просто чекати своїх клієнтів.

Всі люди дуже хочуть дізнатися, що ж, на них чекає в найближчому майбутньому. І для цього вони напевно скористаються вашими послугами.

На рахунок того виконуватися чи ваше передбачення або ж немає, то тут все досить просто — намагайтеся побільше узагальнювати, не вникати в деталі, говорите такими узагальнюючими словами, а людина вже сам собі все підбере.

Є один лише рада: передбачуваний тільки хороше . Це ще психологи зуміли довести, що якщо після такого сеансу клієнт буде йти в позитивному розпорядженні духу, то з ним, швидше за все в найближчому часі якраз і будуть відбуватися хороші речі.

А ось відчуття щастя і удача — відмінний товар, яким ви зможете, сміливо торгувати.

До цього можна віднести ще й інші бізнес ідеї:

 1. Я допоможу здати вам іспит;
 2. Особисті гороскопи для сусідів і друзів;
 3. Послуги ескорту — можна піти на вечірку в якості чоловіка або дружини.

Я можу оплатити ваші рахунки або піти замість вас в магазин

оплата рахунків, похід в магазин бізнес-ідея

Бізнес буде хорошим для тих людей у кого є море вільного часу, а його клієнти, як правило, дуже зайняті на роботі .

Всі вони дуже зайняті, пізно повертаються додому, рано встають, і практично немає часу на все інші дрібниці по господарству. Ось тут ви і можете запропонувати свої послуги.

Увечері ви просто приходите до свого клієнта і берете в нього весь список замовлень разом з грошима, на наступний день просто йдете в магазин і, виконавши завдання, повертаєтеся з покупками ввечері до замовника.

Можна порахувати, скільки квартир і людей захотіли б скористатися вашими послугами, даний вид бізнесу не буде вам здаватися ні скромним, ні мізерним в плані доходу.

Так само можна надавати послуги:

 • Я приготую для вас вечерю;
 • Я вигуляю вашу собаку;
 • Я можу отримати за вас пошту або посилку і доставити вам або прийняти водопровідника поки ви будете відсутні.

Бізнес-ідея збирання по будинку

Прибирання по дому як бізнес-ідея

Тут треба буде добре попрацювати, попередньо засукавши свої рукава . Але в результаті оплата Вам сподобатися. Що для цього потрібно?

Стирати пил, прибирати, мити посуд або натирати підлоги.

Все це буде не складно, якщо ви будете розуміти що сьогодні в Москві прибиральниця, яка приходить 2 рази в тиждень отримує від 300 до 400 доларів США. Відмінно, правда ?! А якщо клієнтів буде не один, а скажімо 5 або 6 ?!

Натомість прибирання квартир ви можете вибрати напрямок:

 • Прибирання під’їзду;
 • Хімічна чистка або вибивання килимів;
 • Мийка машини.

Бізнес-ідея відкриття квіткового готелю

Квітковий готель бізнес-ідея

Ось цей бізнес буде цікавим для тих, кому взагалі щось робити дуже лінь .

Якщо ви все ж таки зважитеся на даний вид бізнесу, то вашими потенційними клієнтами будуть ті люди, які їдуть у відпустки або відрядження, або (читаємо нижче) просто не хочуть викидати непотрібні, але такі дорогі для серця речі.

Що ж на рахунок нижче, так ось:

 • Я можу постежити за вашими рибками або квітами;
 • Здавати квартиру під зберігання меблів під час ремонту;
 • Здавати частину квартири під заощадження чужих санок, велосипедів або інших сезонних речей.

Бізнес-ідея реклами на балконі

Реклама на балконі як бізнес-ідея

Ще один дуже простий вид бізнесу . Найцікавіше, що дозволом на розміщення такого виду реклами буде займатися той чоловік, який і хотів би розміститися у Вас .

А бажаючих, як правило, дуже і дуже багато. Успішність безпосередньо залежатиме від того наскільки багатолюдна і галаслива ваша вулиця або ж навпаки темна і тиха.

Крім цього ви можете:

 1. Домовитися з вашими сусідами, щоб здати під рекламне оголошення всю стіну будинку;
 2. Реклама на склі вашого авто;
 3. Носіть рекламний плакат на собі, перетворившись в так звану «живу рекламу».

Бізнес-ідея на своїй бібліотеці

Бізнес ідея на своїй бібліотеці

Ви маєте величезний архів з книгами, але кожен вихідний ви йдете в книжковий магазин, щоб купити собі ще одну книжку ?!

Тоді такий вид бізнесу буде для вас відмінним заробітком. Брати можна потроху — кілька рублів, але в той же час потрібно постаратися охопити всіх мешканців будинку.

Коли ж з’явиться більше грошей, ви можете почати купувати модні новинки і бестселери і ось тоді, справа ще більше буде рухатися в гору.

Тут головне стежити за тим, щоб книги повертали в хорошому стані і вчасно.

Крім цього можна відкрити:

 • прокат комп’ютерних ігор;
 • прокат музичних та DVD дисків;
 • прокат домашніх тварин, для тих, хто хоче спробувати погратися з домашніми вихованцями, але не збирається пов’язувати все життя з ними.

Клуб за інтересами закритого типу як бізнес

Клуб за інтересами як бізнес-ідея

Дуже добре підійде тим людям, які вміють навколо себе організовувати великі і не дуже компанії . Ми пропонуємо вам відкрити у власній квартирі клуб за інтересами.

Вся успішність даного виду бізнесу полягає в тому, наскільки вас цікавить та чи інша тема, навколо якої завжди є певне коло людей, якщо хапатися за першу-ліпшу ідею, то чекайте провалу.

Тут можна дуже багато цікавого придумати, наприклад можна зібрати ту кількість людей, яка хоче схуднути або сісти на дієту, хто любить поговорити або любителів грати в шахи.

Ви любить перських котів чи збираєте марки? Можна сміливо перетворювати ваше хобі на джерело доходу.

Найцікавіше напевно те, що у вашій квартирі ввечері можуть збиратися люди з різними інтересами і відповідно різні клуби.

Наприклад, це можуть бути:

 • клуби для самотніх;
 • клуб для гри в преферанс;
 • клуб для клієнтів приватного шлюбного агентства (відкритого вами).

Як Ви вже встигли помітити, бізнес ідей без вкладень існує величезна кількість. Найголовніше вибрати вподобану вам нішу і після цього втілити її в життя.