Не секрет, що багато сучасних батьків прагнуть до того, щоб їхні діти якомога швидше почали розвиватися в творчому та інтелектуальному плані. Благо, сьогодні існують необмежені можливості для цього. Одним із способів розвинути таланти і здібності дитини в ранньому віці є відвідування спеціальних занять.

На бізнес-ідеї з навчання і розвитку дітей можна організувати високоприбутковий бізнес. Відкривши приватну школу раннього розвитку, можна організовувати як індивідуальні, так і групові заняття різної спрямованості.

бізнес-ідея приватної школи розвитку дітей

Як відкрити приватну школу

Організація подібного бізнесу зажадає чимало вкладень. Перед тим як приступати до реалізації цієї ідеї, важливо ретельно продумати концепцію відкривається школи.

 

Бажано, щоб в школі проводилися заняття по ліпленню, розвитку дрібної моторики.Пріоритетним напрямком можна зробити навчання малюків англійській мові в ігровій формі.

Безпрограшним варіантом стане і такий напрямок, як підготовка дітей до школи. При цьому важливо дотримуватися в навчанні принцип поступовості, не перевантажувати дітей інформацією.

В іншому випадку у них може з’явитися негативне ставлення до занять.

Одним з напрямків роботи приватної школи розвитку може стати фізичне виховання, прилучення їх до спорту.

Наприклад, можна організувати заняття з дитячого фітнесу. У приватній дитячій школі можна проводити розвиваючі заняття для дітей від 1 до 7 років.

Важливо визначити оптимальну тривалість занять. Початківцю бізнесменові, який не має досвіду роботи з дітьми, буде складно вирішити ці організаційні питання самостійно.

Ось чому варто найняти на роботу менеджера з педагогічною освітою та вмінням організовувати навчальний процес. В його обов’язки також входитиме формування груп і взаємодія з батьками учнів.

як відкрити приватну школу розвитку дітей

Щоб відкрити свою школу раннього розвитку, потрібно буде оформити ІП . На подальшому етапі слід зайнятися пошуком відповідного приміщення. У разі обмеженого стартового капіталу можна організувати заняття в знімній багатокімнатної квартирі.

Однак в подальшому бажано орендувати більш просторе приміщення.

Після того як будуть визначені пріоритетні напрямки роботи приватної школи, потрібно буде закупити навчальний матеріал, дошки, парти, стільці, ноутбук, розвиваючі ігри і т.д.Добре було б проводити заняття в міні-групах (з 5-6 дітей).

Успіх у розвитку подібного бізнесу буде прямо залежати від якості роботи педагогів. Ось чому на роботу бажано брати тільки цілеспрямованих і творчих людей, які володіють методиками раннього розвитку і навчання і мають досвід роботи в школах або дитячих садах.