Багато креативні люди мріють про те, щоб відкрити свою власну справу, адже, швидше за все вони вже не раз встигли розчаруватися у звичайній роботі по найму.

Одна частина любить мати повну незалежність і вільний графік, а друга — можливість створювати унікальні продукти, вони ж в майбутньому дозволять заробити великі гроші.

Всі великі справи починалися з маленьких. На порталі realybiz.ru можна дізнатися всі популярні і практичні ідеї для малого бізнесу з нуля.

Ідеї малого бізнесу з нуля

Ідея малого бізнесу — доставка піци

Даний вид послуги все більше набирає популярності серед росіян.

Тут потрібно буде інвестувати в покупку якісного духової шафи, оренду маленького тех. приміщення і запустити рекламну компанію .

Кожен новий замовлення буде приносити вам пару сотень рублів. Сферу послуг можна в майбутньому розширювати до офісної доставки обідів.

Дуже часто такі підприємства з часом перетворюються на великі ресторани. Уявіть собі, що ви господар італійської піцерії!

Ідея малого бізнесу відкриття рекламного видання

Рекламне видання ідея малого бізнесу

Саме тут від Вас знадобиться відмінні навички при переконанні і хороші знання бізнесу медійної реклами.

Щоб отримувати великі гроші вам потрібно буде довести своїм клієнтам вигоду від друку реклами саме у вас, а не у противних конкурентів.

Для початку роботи знадобиться офісне приміщення, пару агентів і комп’ютерна техніка, а також знадобиться верстальник-дизайнер професійного рівня.

Від вас же потрібно зробити так, щоб випуск журналу або газети не припинявся, і постаратися вмістити в неї максимально розумне кількість рекламної інформації.

Цей продукт ще потрібно буде донести до потенційного споживача. Прибутковість вашого бізнесу буде прямо залежати від того наскільки добре ви зможете налагодити взаємодію з вашими клієнтами.

Кава-автомати як ідея малого бізнесу

Кава-автомати ідея малого бізнесу

Цей бізнес буде добре починати з великим капіталом .

Кава машина буде коштувати пару тисяч доларів. З власником потрібно буде підписати договір оренди за кожен квадратний метр.

Якщо встановити машину в великому навчальному закладі або торговому центрі, окупність всього за пару місяців. Природно, що чим більше таких апаратів, тим більше Ваша прибуток.

Крім усього іншого присутня проблема сезону: газована вода та інші холодні напої — в тепле, а от кава відмінно підійде в зимову пору року.

Крім усього іншого не можна забувати, що ці автомати потребують постійного обслуговування: забирати виручку, очищати і закладати нові інгредієнти.

 

Таксі — відмінна ідея малого бізнесу

Таксі як ідея малого бізнесу

Дуже багато чоловіків мають свій автомобіль. Даний вид бізнесу загрожує серйозними неприємностями з боку офіційних перевізників і фіскальних органів.

Найкраще буде зареєструвати себе як індивідуальний підприємець, відкрити свою службу таксі і отримати ліцензію .

Проявивши свої власні здібності менеджера, можна об’єднатися з приватними таксистами, яких так сказати часто «ображають».

Щоб зібрати базу своїх клієнтів, потрібно подбати про гнучкій ціновій політиці або ж впровадити унікальний сервіс, який перетягне клієнта на вашу сторону (наприклад, це може бути: безкоштовна газета, м’які подушки, виїзд найкращою машини за клієнтом, натомість на бонуси або ж відкривання дверей машини самим водієм) — після цього Ви дуже швидко почнете ставати лідером на даному нішевий ринку бізнесу.

Турфірма як ідея малого бізнесу з нуля

Турфірма ідея малого бізнесу з нуля

Найпопулярніший в наш час вид бізнесу, який зажадає від вас мінімальних інвестицій (комп’ютер, офіс в людному місці і масовий запуск рекламний компаній) .

Перш ніж відкрити даний вид бізнесу власнику потрібно самому бути в курсі всіх нюансів в подорожах.Потрібно бути повністю в темі: що можна подивитися, де найкращий готель або найекономічніший або як знайти гарячу путівку ?!

Можна почати співпрацю з уже працюючими фірмами, попередньо викупивши у них франшизу. Таким чином, ви відразу ж ввімкнетеся в величезну мережу за пропозицією послуг на ринку. Кожна продана путівка подарує вам близько 5-10%.

Навчальні курси як ідея малого бізнесу

Навчальні курси як ідея малого бізнесу

Зараз дуже модно і корисно захоплюватися вивченням інших мов, єдиноборствами або танцями .

Величезна кількість батьків віддають своїх дітей під підготовку до здачі ЄДІ. Щоб почати бізнес з нуля на різних курсах, потрібно буде добряче постаратися і знайти професіоналів своєї справи, запропонувавши їм хороші умови роботи.

Вам не тільки потрібно зайнятися організацією навчального процесу, а й знайти багато бажаючих клієнтів. Натомість ви отримаєте дуже хороший і постійний дохід, а ще отримаєте сотні позитивних відгуків від тих, кому ваші курси дійсно допомогли.

Агентство по нерухомості — ідея малого бізнесу

Агентство по нерухомості ідея малого бізнесу

Інвестиції самі мінімальні — офісний центр, телефон і витрати на рекламу в міських газетах .

Тут ви повинні будете займатися зведенням покупців і продавців по нерухомості, крім того юридичні послуги з оформлення договорів продажу / купівлі / оренди незайнятих площ.

Щоб повністю закрити клієнта іноді може знадобитися від парі днів до декількох місяців.

Завдяки цьому ви зможете заробити фіксовану суму або% від угоди, ціни деяких дорівнюватимуть мільйонам рублів.

Ідея малого бізнесу — миловаріння

Миловаріння як ідея малого бізнесу

Жінки, як правило, дуже люблять красиві Мильці, у яких дуже приємний запах з фруктами і квітами .

Якісний шматочок мила буде, варто пару сотень рублів, але за своєю реальною собівартістю він в рази нижче. Для початку вам потрібні будуть: аромати, мильна основа і інші елементи.

У домашніх умовах всього за пару годин можна зварити парочку кілограм хорошого продукту (можете пофантазувати над цікавою назвою). Після непогано було б домовитися про те, щоб почати збут в магазинах з косметикою.

Ідея малого бізнесу по створенню сайтів

Ідея малого бізнесу по створенню сайтів

Напевно самий низькорівневий по інвестиційному входу бізнес, він відмінно підійде для бідних студентів, у яких крім як виходу в інтернет немає ні копійки .

Клієнтів можна шукати або ж через знайомих або через соціальні мережі.

Посередній сайт може коштувати від 5 до 30000 рублів — робота займе від одного до парі днів.

Спочатку попрацювавши над першими проектами на совість, ви не тільки дасте клієнтові відмінний сайт, але і зможете додати проект в своє портфоліо і в перспективі цілком можливо, що відкриєте, агентство по створенню сайтів.

Якщо захочете піти звичайним найманим працівником — завдяки великому досвіду ви зможете брати великі гроші за свого часу.

Приватний фотограф — ідея малого бізнесу

Приватний фотограф - ідея малого бізнесу

Дуже популярний бізнес між молодих. Потрібно одна велика інвестиція — купити якісний фотоапарат за пару десятків тисяч рублів .

Тут важко буде без уміння робити гарні знімки і володіння смаку.

Одна фотосесія для портфоліо може коштувати від 10 до 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Знімки різних свят (днів народжень, весіль і кооперативів) потрібно близько 20 — 30 тисяч рублів.

На останньому етапі потрібно буде обробити, відфільтрувати в спеціальному графічному редакторі, а після роздрукувати і зробити гарний альбом і за 2-3 дня віддати клієнту.

Даний бізнес буде хорошим для людей з творчим складом розуму. Пару завантажених днів роботи за місяць і відмінний дохід вже в вашій кишені.

Ось ми представили вам 10 цікавих бізнес ідей для відкриття цікавого бізнесу з нуля. Насправді даний список можна ще довго продовжувати.

Найголовніше це вибрати ту нішу, яка в майбутньому принесе вам величезне задоволення. Чим більш затребуваною і оригінальної виявиться ваша ідея — тим вище буде успіх.