Бізнес в сфері кролівництва вважається досить складним, оскільки підприємцю необхідно витрачати чимало коштів на утримання ферми. До того ж, необхідно дотримуватися певних правил догляду за кроликами. Однак при належній старанності вкладення в бізнес швидко окупаються.

Чим приваблива подібна бізнес-ідея  ?

бізнес-ідея розведення кроликів

Бізнес на розведенні кроликів

Давно відомо, що кроляче м’ясо є дієтичним продуктом, який незамінний для людей, що страждають серцево-судинними захворюваннями. М’ясо кроликів менш жирне, ніж свинина і яловичина.

Воно набагато краще засвоюється людським організмом. Ось чому вартість кілограма кролячого м’яса становить близько 500 рублів.

 

Організувати збут готової продукції не складе труднощів. Її можна поставляти в м’ясні магазини, великі гіпермаркети і т.д. До того ж, розведення кроликів вважається безвідходним виробництвом. З шкурок цих звірків можна шити шапки, жилетки і навіть шуби.

Як організувати бізнес з розведення кроликів

По-перше, варто оформити ІП та отримати відповідні дозволи на здійснення подібної діяльності .

Альтернативною формою правової організації бізнесу може стати селянське фермерське господарство. Перевагою такого варіанту є щадна система оподаткування і право підприємця на отримання різних пільг.

Після того як всі формальності будуть улагоджені, необхідно буде зайнятися пошуком відповідного земельної ділянки для організації міні-ферми.

При наявності значного стартового капіталу підприємець може купити землю, в іншому випадку можна орендувати ділянку у власника.

як організувати бізнес з розведення кроликів

На знайденому ділянці потрібно буде побудувати кілька приміщень, де будуть жити і розмножуватися кролики. Вони називаються шедамі, в них будуть розташовуватися клітини для тварин.

Бажано розташувати клітини в два рівня. В шедах повинна бути передбачена система для прибирання гною, подачі води та годування кроликів.

Далі потрібно буде вирішити питання із закупівлею м’ясних порід кроликів. На кожен побудований шед потрібно закупити по одному самцю, у всіх інших клітинах будуть жити самки.

Успішність такого бізнесу багато в чому залежить від якості догляду за звірами.Підприємець повинен закупити достатню кількість комбікорму. Для його зберігання на території міні-ферми необхідно звести кормової цех.

Для щоденного догляду за кроликами бізнесменові потрібно буде взяти на роботу кілька робітників. Бажано, щоб на фермі був керуючий (менеджер), який буде стежити за її функціонуванням, вирішувати організаційні питання, пов’язані із закупівлею необхідного сировини і збутом продукції.

Бізнес ідея розведення кроликів підійде не кожному, але хто візьметься за неї з душею отримає відмінні дивіденди.