У великих і середніх містах попит на послуги клубів засмаги продовжує зростати.Така тенденція стимулює підприємців відкривати і вести свій бізнес в цій сфері.

Великим плюсом бізнес-ідеї відкриття своєї справи в індустрії засмаги є відсутність сезонності. Навіть влітку клієнти регулярно відвідують салони засмаги.

бізнес-ідея відкриття солярію

Організація відкриття солярію

Для організації та здійснення будь-якої підприємницької діяльності необхідно складання бізнес-плану. Першим пунктом в бізнес-плані слід вказати покупку солярію.Стаття витрат вказується з розрахунку кількості кабін: як горизонтальних, так і вертикальних.

Наступним пунктом вказують витрати на оренду приміщення та поточний ремонт там.Приміщення під клуб засмаги необхідно привести в пристойний вигляд, зробивши там сучасний ремонт і поставивши комфортну стильні меблі.

Будь-який поважаючий салон необхідно оснастити стійкою адміністратора, новим телевізором. Крім цього, обов’язкове увага приділяється системі протипожежної безпеки та вентиляції.

Солярій — обладнання, що вимагають заміну ламп кожні шість місяців. Ці витрати також включають в бізнес-план.

У кожному клубі засмаги здійснюється продаж різних гелів, кремів і спреїв для засмаги та інших засобів по догляду за засмаглою шкірою.

У видатковій частині бізнес-плану закладають витрати на закупівлю косметичних засобів, потім вказують розмір торгової націнки і ціну реалізації.

 

Найчастіше клуби засмаги пропонують своїм гостям додаткові послуги масажного кабінету, манікюру, косметолога. У кожному солярії спектр додаткових послуг індивідуальний.

як заробити на відкритті солярію

У тому чи іншому випадку витрати, пов’язані з організацією манікюру або масажу вказуються в бізнес-плані.

Неможлива діяльність компанії без найманого персоналу. До переліку витрат включається виплата заробітної плати адміністратору салону, консультанту, бухгалтеру, прибиральниці. Залежно від додаткових послуг, враховуються витрати на оплату праці масажиста, майстру манікюру і педикюру.

Плановані податкові відрахування і витрати на рекламу клубу засмаги також слід врахувати у фінансовому плануванні.

Вимоги до приміщення солярію

Приміщення, в якому розташовані кабіни для засмаги за своїми габаритами повинна перевищувати розміри солярію по довжині не менш, ніж на 2 метри. По ширині — на 130-150 см. Якщо мова йде про горизонтальні солярії, то висота стель повинна бути більше 220 см. Для вертикальних кабін ще більше — 260 см.

Прибутковість і окупність солярію

Для початку необхідно підрахувати вартість витрат, зазначених у бізнес-плані:

витрати солярію

  • Вартість закупівлі солярію : вертикального і горизонтального, в середньому становить 600 тисяч рублів. Звичайно, вартість кабін може бути і вище, в залежності потужності, набору функцій і бренду;
  • Оренда приміщення коливається в межах 25 тисяч рублів і залежить від регіону Росії і самого району міста;
  • На закупівлю косметичних засобів приблизно витрачатися близько 20 тисяч рублів;
  • Суми виплат заробітної плати також індивідуальні, оскільки залежать від комплексу послуг кожного солярію. Умовно заробітну плату співробітникам можна закласти в сумі 40 тис. Рублів;
  • Ремонт приміщення та обладнання його стильними меблями обійдеться приблизно в 150 тисяч рублів. Підсумкова сума витрат в цьому розрахунку склала 835 тисяч руб.

Слід підкреслити, що сума стартового капіталу може бути як вище, так і нижче, в кожному конкретному випадку індивідуально.

як відкрити власний солярій

Доходи солярію і окупність

Тепер про дохідну частину. В середньому вартість хвилини солярію становить 20 рублів.Тривалість сеансу солярію близько десяти хвилин. Таким чином, один клієнт вносить 200 рублів.

Щодня солярій відвідують приблизно 20 осіб. Отже, дохід буде дорівнювати 4000 рублів.В місяць, з розрахунку 30 днів, ця сума складе 120 тисяч рублів. Період окупності солярію складе сім місяців.

Звичайно, слід враховувати, що витрати на оренду приміщення і заробітну плату щомісячні.

Персонал клубу засмаги

Приємна зовнішність, молодість і досвід роботи персоналу — це залізні вимоги для будь-якого бізнесу.

Крім цього, підприємцям рекомендується порадувати робітниць манікюром і безкоштовним засмагою, адже доглянуті руки і засмагла шкіра ще більше будуть мати у своєму розпорядженні клієнтів до відвідування салону.