Сьогодні я розповім вам про смачну і прибутковою бізнес-ідеї , а саме про те, як заробити на приготуванні млинців .

як заробити на млинцевому бізнесі

Бізнес по виготовленню млинців

З давніх-давен вважалося, що млинці відносяться до російської кухні, адже навіть малюки знають про велике свято «Масляна». Всі ми пам’ятаємо, як наші бабусі пекли бажані млинці, які, не встигнувши охолонути, потрапляли до нас в рот.

Таке блюдо любимо усіма, так як кожен може вибрати собі відповідний рецепт. Млинці можуть бути зроблені на сметані, кефірі або молоці, також вони можуть містити в собі найрізноманітнішу начинку: ікра, варення, м’ясний фарш, рис з цибулею і багато іншого.

 

Перераховувати види млинчиків можна до нескінченності, а кожна господиня вже давно відкрила для себе власний найкращий рецепт, який ідеально підходить для кожного члена сім’ї.

Організація бізнесу на млинцях

Для того щоб піч млинці в масштабному кількості однієї сковорідки і плити вам буде недостатньо, тому вам знадобиться придбати спеціальний апарат, вартість якого складе від 7 тисяч рублів, залежно від виробника.

Подібна «млинець машина» складається з механічного дозатора, електроплити, лопатки і розподільника тесту.

З таким обладнанням впорається будь-який новачок, до того ж пам’ятаєте, що при його покупці завжди додається детальна інструкція, а при додаткових питаннях, завжди можна звернутися до Глобальної мережі, де крок за кроком описано кожен процес.

випічка млинців для продажу

Вам не потрібно буде працювати, не відходячи від плити весь день, адже продуктивність апарату складає до 1 000 млинців на добу, а ось діаметр випікаються може доходити до 40 см.

Розширивши асортимент ваших млинчиків, ви зможете догодити кожному покупцеві.Додатковою ж прибутком може непогано послужити продаж салатів, чаю, кави.

Вибираємо місце і налагоджуємо робочий процес

Безумовно, краще місця, ніж точка в торговому або розважальному центрі немає, проте, відкривши невеликий ларьок або магазинчик на ринку, ви теж не прогадаєте, адже хто ж встоїть, почувши приємний аромат свіжих млинців.

Не варто забувати про персонал, у якого в обов’язковому порядку повинні бути санітарні книжки. Їх одяг повинен бути завжди охайним і чистим.

Також пам’ятайте, що посмішка завжди привертає покупців, тому будьте чемні з кожним потенційним покупцем, і тоді в ваш млинцевий магазин захочеться повертатися знову і знову.