При відкритті магазину кави важливо враховувати розташування, однак, це далеко не єдиний нюанс цієї бізнес-ідеї . Орендувати великі площі ні до чого, досить приміщення в 15- 20 метрів.

Вже на початковому етапі бажано скласти портрет потенційного покупця. Якщо ви плануєте, відкрити торгову точку, де буде продаватися кави, то перед здійсненням цієї ідеї відвідайте 3-4 подібних магазину.

бізнес-ідея відкриття магазину кави

Як відкрити магазин з продажу кави

Оцініть атмосферу, особливості обслуговування, дизайну і відвідуваність конкуруючих закладів.

 

Відмінною ідеєю буде відкрити в магазині невелике кафе, щоб покупець зміг продегустувати, обраний ним сорт кави. У цьому бізнесі дуже важливий затишний інтер’єр, яскрава вивіска і запам’ятовується назва.

Звичайно ж, важлива якість самого товару, конкуренція в сфері реалізації кави досить висока і клієнти, як правило, добре розбираються в кави і готові платити лише за смачний і ароматний напій.

Персонал кавового магазину

Що стосується персоналу, то буде потрібно 2 продавця працюють позмінно, також необхідно найняти промоутерів, які будуть роздавати листівки і привертати увагу потенційних покупців.

Можна придумати для працівників уніформу, яка б відображала атмосферу закладу.Непогано також вести систему накопичення балів і знижок в святкові дні. Бажано, щоб в магазині звучала неголосна, приємна музика.

Прислухайтеся до думки покупців або змінюйте роботу закладу з відповідно до їх побажань.

як відкрити магазин з продажу кави

Коли при магазині є кафе

Чистота і акуратність насамперед, неприпустимо, щоб клієнти бачили кошика наповнені сміттям або відчувала неприємні запахи, якщо, в магазині працює кафе, важливо, щоб під час прибирали посуд. Крім того, необхідно стежити, щоб на столиках були серветки і цукорниці.

Дуже важливий багатий асортимент кави, люди охочіше відвідують ті магазини, де є з чого вибирати. Поимя кави, можна реалізовувати кілька сортів чаю, шоколад, а також турки для приготування кави. Щоб додати приміщенню особливий колорит, можна запросити кваліфікованого дизайнера торгових залів.

Для відкриття магазину кави не потрібно великого стартового капіталу, досить 1 2 мільйонів рублів. Окупається така торгова точка вже через рік — два .

Замовляти занадто дорогі меблі недоцільно, краще придбати аксесуари, що підкреслюють стиль закладу, наприклад, в магазині в англійському стилі доречний декоративний камін.