Як відомо, англійська мова є міжнародною. Відповідно, люди різного віку прагнуть вивчити його досконало. Високий рівень попиту на освітні послуги подібного спрямування дозволяє успішно організувати свій бізнес на навчанні англійської мови.

При цьому бізнесменові необов’язково самому знати його досконало, для реалізації цієїбізнес-ідеї досить володіти хорошими організаторськими здібностями і знайти кваліфікованих педагогів.

як заробити на навчання англійської мови

Бізнес на курсах англійської

Щоб подібна справа приносило високий дохід, необхідно ретельно вивчити ринок освітніх послуг в своєму регіоні. Варто звернути увагу на діяльність вже існуючих курсів англійської мови, вартість занять в таких навчальних центрах, їх переваги та недоліки.

 

Які відкриваються курси повинні вигідно відрізнятися від конкурентів не тільки за рахунок доступності занять, а й за рахунок використання сучасних методик навчання.

Стартовий капітал для відкриття курсів англійської

Для запуску подібного бізнесу необхідний стартовий капітал .

Деяку частину коштів потрібно буде затратити на оформлення ІП, іншу — на оренду відповідного приміщення, покупку навчальних матеріалів і виплату зарплати викладачам. Мінімальна сума стартового капіталу становить 150-200 тисяч рублів.

Витрати на організацію бізнесу можуть окупитися вже протягом півроку після його запуску.

Послуги надаються на курсах

В спектр надаваних освітніх послуг необхідно обов’язково включити підготовку до здачі ЄДІ і ДПА з англійської мови . Це дозволить значно розширити клієнтську базу.

бізнес ідея відкриття курсів англійської мови

Також варто організувати заняття для самих маленьких дітей (починаючи з 3 років). Таке навчання повинно проводитися в ігровій формі. Тривалість занять з дітьми 3-4 років не повинна перевищувати 20 хвилин. З дітьми старшого віку (5-6 років) можна займатися 30-40 хвилин.

Також має сенс організувати навчання розмовній англійській для дорослих. Такі заняття слід проводити 2-3 рази в тиждень. Їх тривалість може досягати 1,5 години.

Багатьом підприємствам потрібні співробітники зі знанням англійської мови, тому попит на подібні послуги буде високим.

Успіх в подібному почині багато в чому залежить від кваліфікації викладачів, які будуть проводити заняття. Бажано наймати на роботу педагогів з тривалим досвідом роботи, відмінним знанням різних методик і прийомів навчання.

Бажано знайти таких викладачів, які пройшли стажування закордоном.

Для залучення клієнтів необхідно помістити рекламні оголошення в місцеві газети, зняти ролик про відкриваються курсах для телебачення. Також можна поширювати рекламні листівки на вулицях міста.