Знайти досвідчену няню з хорошими рекомендаціями не так просто, як може здатися на перший погляд. Зрозуміло, молоді батьки можуть спробувати знайти підходящу кандидатуру по оголошеннях, розміщених в місцевих ЗМІ та інтернеті.

Однак на практиці часто виявляється, що заявлений досвід і вимоги з оплати праці не відповідають тому, що було зазначено раніше.

бізнес-ідея служби по підбору нянічек

Бізнес на підборі нянечок

На надання послуг з підбору нянь можна організувати непоганий бізнес. Перевагою такоїбізнес-ідеї для відкриття своєї справи є те, що для її реалізації буде потрібно мінімальний стартовий капітал.

Необхідно лише знайти відповідний персонал і розрекламувати свій бізнес.

 

Оформлення агентства з підбору персоналу

Бажано оформити свій бізнес відповідно до законодавчих норм. Для цього потрібно відкрити ВП.

На початковому етапі службу по підбору нянь можна розмістити в звичайній квартирі.Коли бізнес почне приносити відчутний дохід, можна буде зняти офісне приміщення.

Найважчим етапом в організації подібного бізнесу є пошук кандидатур, які змогли б працювати нянями.

Бажано шукати жінок із закінченим дошкільним освіту і досвідом роботи в ясельних групах дитсадків.

Додатковою перевагою буде досвід роботи в приватних дитячих установах.

як побудувати бізнес на підборі няні для дитини

Щоб почати співпрацювати з досвідченими і кваліфікованими нянями, потрібно зацікавити їх хорошою оплатою. Вона повинна бути погодинною. Робота у вихідні та святкові дні повинна оплачуватися за подвійним тарифом.

Для зручності роботи з наявними резюме необхідно створити базу даних нянь. Це дозволить в мінімальні терміни знайти працівника, який буде повністю відповідати вимогам батьків. В окрему групу варто виділити тих нянь, які мають досвід роботи з дітьми-інвалідами.

Підвищеним попитом користуються послуги нянь, які володіють іноземними мовами.Вони зможуть не тільки доглядати за дитиною, а й навчати його в ігровій формі.

Базу даних варто регулярно оновлювати, тому що деякі претенденти будуть знаходити постійну роботу і припинять співпрацю зі службою нянь.

Для зручності пошуку персоналу і швидкості виконання замовлень має сенс створити інтерактивний сайт в інтернеті або групу в соціальних мережах. Вартість посередницьких послуг залежить від тих вимог, які пред’являють батьки до майбутнього працівника, і від регіону, в якому запускається бізнес.

Для невеликих міст можна встановити тариф у розмірі 1500-2000 рублів, для мегаполісів — 5000 рублів.