Практично кожна жінка має хоч кілька кімнатних рослин у себе в будинку (в окремих випадках і чоловіки захоплюються кімнатними квітами). Прикраса приміщення, очищення повітря, або ж просто заради задоволення, причин для розведення кімнатних квітів може бути багато.

Чому б не поєднати приємне з корисним? Звичайно ж, вулиці міст рясніють вітринами магазинів, що пропонують кімнатні рослини. Але в це, водночас бізнес-ідея по вирощуванню кімнатних рослин залишається високорентабельним.

як почати бізнес на вирощуванні рослин

Якщо догляд за кімнатними квітами (полив, добриво, розсаджування, обрізання і т. Д.) Приносить задоволення, чому б не спробувати на цьому ще й заробляти?

 

Бізнес на вирощуванні рослин

Щоб спробувати зайнятися таким міні-бізнесом не знадобиться великої затрати сил і фінансів (багато жінок починали такий бізнес у себе на підвіконні). Головне бажання, цілеспрямованість і віра у власні сили, а все інше з’явиться згодом.

Перші кроки:

Першим кроком може стати розмноження рослин. Перевірити свої сили можна на рослинах, догляд за якими не буде займати багато часу .

Йдеться про рослини, які швидко ростуть: петрушка, м’ята, кріп та інші рослини-спеції.Звичайно, доведеться вкласти трохи фінансів (придбання спеціального грунту і одноразових пластикових або паперових стаканчиків).

Далі, потрібно розсадити міцні відростки рослин в придбані стаканчики. Як тільки паростки зміцніють і візьмуться, можна починати займатися пошуком клієнтури.

Де шукати клієнтів:

Дуже часто прогулюючись в парках і на проспектах можна помітити, жінок з невеликими розкладними столами на яких коштують найпопулярніші і недорогі кімнатні рослини (кактуси, фіалки і т. Д.), Можна спробувати запропонувати їм.

бізнес-ідея на вирощуванні кімнатних рослин

Матусі, що прогулюються зі своїми малюками, або парочки закоханих можуть за доступною ціною придбати вазон з будь-яким вподобаним квіткою. Але звичайно ж, не кожен зможе дозволити собі витрачати на такий варіант від продажу кімнатних рослин стільки часу.

Та й погодні умови не завжди дозволяють, так як деякі рослини погано переносять перепади температури. Найзручнішим і бюджетним варіантом буде розміщення вашого оголошення на безкоштовних дошках оголошень в інтернеті.

Якщо є власна сторінка в мережі, можна помістити фотографії кімнатних рослин в фотоальбом. Також варто спробувати розклеїти по вулицях міста невеликі листівки з рекламою вашого товару.

Таким чином, улюблене хобі може принести чималий дохід. Згодом з’явиться власна клієнтура, і можна буде подумати про розширення бізнесу і придбання приміщення під магазин, головне, не здаватися і вірити в себе!