Клінінг в перекладі з англійської означає прибирання. Раніше вважалося, що прибиральницю або домробітницю найняти досить для забезпечення чистоти і порядку в приміщенні. Але, у зв’язку з активним розвитком будівництва в усьому світі, посилилося і вимога до чистоти приміщень.

У сленгу клінінгу — це звучить як «послестрой».

бізнес-ідея клінінгового агентства

Бізнес-ідея клінінгового агентства

Відкрити свою клининговое агентство, досить цікава бізнес-ідея . Давайте розглянемо особливості бізнесу на прибиранні.

Види робіт професійного прибирання

Компанія виробляє шліфування мармуру, миття вікон, прибирання будь твердої поверхні від залишків штукатурки, клею та інших забруднень, полірування дерев’яних і кам’яних поверхонь, прибирання пилу і усунення запаху.

 

Вчора ще прийняли роботу у будівельників, а сьогодні у клінінгової компанії. (Як правило, будівельники здають об’єкти в пилу і бруду). А вже сьогодні все сяє і пахне.Жодна бабуся не зможе зробити це так якісно і швидко.

Щоденне прибирання приміщень

Можна, звичайно ж, знову звернутися до тих же бабусь, але тут встає знову кілька проблем.

У компаній, що займаються професійним прибиранням, немає відпусток, вихідних і хворіють родичів. У разі самостійного найму персоналу, стикаєтеся з прогулами, лікарняними та відпустками.

Ще один плюс клінінгу — прораховані і прописані витратні матеріали, необхідні для забезпечення якісного прибирання офісу або будинку .

Хімчистка як частина клінінгу

У більшості компаній є окрема послуга, що включає в себе хімчистку м’яких меблів або килимових покриттів .

Зателефонувавши, і обговоривши необхідну хімчистку, можна залишити свій офіс або квартиру співробітникам компанії, передавши їм ключі і не переживати про збереження майна. Повернувшись, виявите чисту, свіжу меблі або поверхню ковроліну. Буде потрібно лише деякий час на сушку.

як заробити на прибиранні приміщень

Промисловий альпінізм

Включає в себе висотні роботи по очищенню будь-якій поверхні від атмосферних і природних забруднень.

Тут, як правило, весь процес проходить без участі власника майна. Всього лише потрібно буде прийняти закінчену роботу.

Генеральне прибирання послуга клінінгового агентства

Важка праця, який з радістю візьме на себе все та ж клінінгова компанія . Від забору до люстри. Якісна прибирання, яку можна перевірити навіть білою хусткою. Єдине, варто обговорити з бригадою умови якісної роботи заздалегідь, все до дрібниць.

Пил під картиною, бак в санвузлі, колечко карниза і т. Д. Все те, що важливо, скажіть про це і це буде зроблено. Оплата в більшості випадків проводиться за квадратний метр.Тому результат вийде той, який обговоріть і озвучите.

У великих містах існують десятки клінінгових компаній, що борються за кожного клієнта, і цінова політика у кожної різна, при наявності бажання можна знайти саме ту компанію, для якої станете найбажанішим клієнтом.