Ця бізнес ідея , мабуть, тільки для людей з художніми талантами.

Широко відомий всім такий матеріал як полімерна глина, яка після витримки її в духовій шафі стає як пластмаса, а до цього моменту нагадує пластилін.

бізнес-ідея виготовлення магнітів з полімерної глини

Бізнес на магнітах з глини

Така глина дозволяє зробити багато красивих виробів, таких як підвіски, браслети, сережки, брелки і магніти на холодильник.

Серед усіх перерахованих виробів, що не знайдеться людини, у якого б не прикрашав холодильник, який-небудь сувенірний магнітик, а часто люди навіть збирають магніти з якоюсь певною тематикою, наприклад міста або який-небудь вид тварин.

 

Отже, для людей володіють художнім талантом цілком підійде такий бізнес, як ліплення магнітів з полімерної глини. А крім доходу, такий вид бізнесу дозволить їм займатися улюбленою справою.

Шматочок полімерної глини Fimo одного кольору вагою 56 грам — коштує близько 130 рублів. Самоклеящаяся магнітна стрічка 8 * 10 см коштує 30 рублів.

Для виготовлення одного магніту знадобиться приблизно 18 грам глини і половина листа магнітної стрічки а можна і менше.

Таким чином собівартість одного магніту складе 58 рублів, це звичайно не дешево, але треба пам’ятати, що це магніти ексклюзивні і не знайдуть повторення де небудь ще.Продавати магніти можна за ціною 100 рублів в роздріб і по 70-77 рублів для оптових покупців.

Можна робити, звичайно, і магніти-малятка, на які піде набагато менше матеріалу, що значно знизить їх собівартість, наприклад маленький шматочок лимона або невелике сердечко.

Такі маленькі магнітики будуть приваблювати своєю ціною нових покупців. Робіть також магніти з написами приколами, монетками, прикрашені стразами, такі теж будуть залучати своєю неординарністю.

бізнес на виготовленні магнітів з глини

Тепер про головне, ринки збуту. Якщо Ви не маєте свого власного магазину, то для Вас ринками збуту повинні стати сувенірні магазини, які все потрібно об’їхати, знайти господаря і показати свої роботи і не 1-2, а, хоча б близько 10 різних магнітів.

Виставляти свої роботи можна і в соціальних мережах. Ще потрібно скористатися сайтами з оголошеннями, такими як Авито і внутрішні міські сайти.

Оголошення на них можна писати так само: «Продам оптом і в роздріб ексклюзивні сувенірні магніти на холодильник» або «Виконаю сувенірні магніти індивідуально для Ваших молодят, ювіляра по вашим побажанням».

Можна зробити в інтернеті невеликий інтернет-магазин, але пам’ятайте, що його доведеться розкручувати, а це вимагає вкладень.