Будь-який бізнес завжди складно починати самостійно. Тут необхідні ідея, фінанси, грамотні фахівці, приміщення, клієнти і безліч тонкощів і нюансів через що не кожен зважиться працювати на себе.

І все ж є кілька видів бізнес-ідей саме посередницького бізнесу, де не потрібно великих вкладень і не так багато відповідальності .

приклади бізнес-ідей посередницького бізнесу

1. Турбізнес . Тут можна виступити посередником між клієнтом, який хоче вирушити в подорож і власне оператором, який надає тур. Знявши приміщення в оренду, уклавши договір з оператором і знайшовши клієнтів можна працювати на себе.

2. Таксі . Можна залучити водіїв з авто, найняти диспетчерів, розрекламувати номер таксі і клієнти з’являться самі.

3. Вантажоперевезення . Встановивши програму з вантажоперевезень, можна знайти водіїв з фурами і надавати їм замовлення. Замовників, звичайно, не так просто переманити в нову транспортну компанію, але завжди можна знайти індивідуальний підхід.

4. Інтернет-сайти . Якщо знайти хороших і відповідальних постачальників товарів або послуг і створити свій розкручений сайт, то без проблем знайдуться і покупці.

5. Ремонт приміщень . Тут можна виступити посередником між бригадою робітників і клієнтами.

 

6. Ріелторські послуги . Продаж / оренда нерухомості — прибутковий бізнес так само, як і ремонт.

7. Кадрове агентство . Пошук претендентів для роботодавців не зажадає великих вкладень. Оренда офісу, закупівля оргтехніки, підключення телефону та інтернету і можна перший час працювати самостійно, а вже трохи пізніше найняти менеджера з підбору персоналу.

приклади посередницького бізнесу

8. Перепродаж речей / товарів . Якщо купувати товари / речі оптом і перепродувати їх в роздріб, то на цьому теж можна заробити.

9. Ломбард . Знявши в оренду невелике приміщення в торговому центрі можна відкрити свій ломбард. Купівля речей за зниженою ціною, продаж за вищою.

10. Рекламне агентство . Можна виступати посередником між замовником цих послуг і виконавцем.

11. Агентство свят . Так само, як і з рекламним агентством необхідно знайти виконавців — ведучих, аніматорів, прокат костюмів, прикраса заходів кулями, тканинами і т.д. і замовників.

12. Агентство нянь / доглядальниць . Останнім часом найбільшим попитом користуються послуги нянь, а й послуги доглядальниць не виняток.

13. Прокат автомобілів . Можна надавати автомобілі в прокат, укладаючи окремий договір з власником авто і окремий договір з клієнтом, якому необхідно орендувати автомобіль на кілька годин або днів.

14. Автосалон старих автомобілів . Якщо є приміщення під автосалон, то можна сміливо продавати там старі автомобілі.

15. Кур’єрська служба . Тут так само, як і в таксі можна найняти кур’єрів з особистим авто і надавати замовлення.

16. Служба доставки їжі / медикаментів . Через часту зайнятості не всім людям видається можливість вибратися в магазин і проводити там достатній час для покупки продуктів / товарів / одягу / медикаментів, тому можна надати такий зручний сервіс, встановлюючи свою квоту.

варіанти посередницького бізнесу

17. Клінінгова компанія . Якщо найняти персонал з прибирання приміщень / квартир і знаходити замовників, то можна виступати посередником між клієнтами і виконавцями.

18. Готель для домашніх тварин . Не всі люди, їдучи у відрядження / відпустку, можуть дозволити взяти з собою своїх домашніх улюбленців, тому можна орендувати приміщення і надати тимчасове житло для них. Також можна надавати послуги, наприклад, по вигулу собак щодня або по певних днях, стрижці собак, поїздці в ветлікарню і т. Д.

Це всього лише кілька прикладів посередницького бізнесу. На щось потрібно більше вкладень і зусиль, на щось менше. Але, якщо проявити фантазію і робити щось з душею, то все обов’язково вийде.