На даний момент бажаючі придбати одяг мають можливість широкого вибору цієї продукції. При цьому асортимент, доступність, якість, ціна дозволяють задовольнити найвибагливішим смакам різних категорій покупців.

І якщо у жіночого одягу, дитячої, підліткової немає проблем з реалізацією, то збут чоловічого одягу представляє деякі складності, які пов’язані з психологією чоловіків, як покупців.

І в цій статті ми розглянемо бізнес-ідею  відкриття магазину чоловічого одягу:

бізнес-ідея магазину чоловічого одягу

Бізнес-ідея магазину чоловічого одягу

Вибираємо тип магазину

Так що ж потрібно знати тим, хто збирається спеціалізуватися на продажі одягу для чоловіків, і як правильно відкрити такого роду магазин? Перш за все, потрібно провести маркетингове дослідження, щоб визначитися з тим, яким буде цей магазин: загальним або спеціалізованим, великим за розмірами або маленьким. Тому що конкретні умови, що склалися на поточний момент, зажадають обліку таких чинників, як насиченість даними видами товарів і аналіз конкурентного середовища цього типу ринку.

І тут на перше місце виступає питання чоловічої психології, яка є консервативною в питаннях моди взагалі і стилю власного одягу зокрема, а тим більше, прояву ініціативи в пошуках одягу, покладаючись у вирішенні цього питання на жіночу половину. Тому успіхом користуватимуться змішані магазини чоловічого і жіночого одягу.

 

Розміри спеціалізованого магазину

Але це не означає, що спеціалізовані магазини залишаються без роботи. Просто тут потрібно більш ретельно продумувати стратегію. І використання деяких прийомів може виявитися успішним.

Вивчення діяльності колег-конкурентів дозволить вам визначитися з розмірами магазину. Присутність в надлишку на ринку таких товарів може знизити попит на такий же тип продукції в вашому магазині. Тому не поспішайте з розширенням площ, а почніть з невеликого за розмірами магазинчика.

При виборі розміру приміщення враховуються такі моменти, як можливість показу всього спектру товарів, наявних у вашому магазині, тому тіснота може перешкодити покупцям зробити свій вибір з комфортом. Оптимальні розміри простору також дозволять вам використовувати місце для примірочних кабінок і вільні місця для відвідувачів, які чекають біля них.

як відкрити магазин чоловічого одягу

Вибір місця магазину

Також важливо вибрати місце, де буде знаходитися ваш магазин. Правильний вибір розташування торгової точки допоможе вам заощадити на рекламі. Природно, перевага віддається центру міста. І найвигіднішими для вас буде розташувати магазин в великому торговому закладі. В крайньому випадку, можна скористатися і спальними районами, це не так прибутково, але менш затратно за вартістю оренди.

внутрішнє облаштування

Конкретні кроки з відкриття магазину починаються з реєстрації вас, як юридичної особи або індивідуального підприємця. Реєстрація ІП обійдеться дешевше.

Наступний етап — це облаштування внутрішнього простору приміщення. Якщо дозволяють кошти, то можна скористатися послугами професіоналів, в іншому випадку покладайтеся на свій смак. Все це проробляється в два етапи. Перше, що потрібно, це правильно розташувати відділи і місця для касирів, продавців і меблів, потім закупити торгове обладнання.

Планування враховує розташування всієї торгової меблів, і відповідно до цього намічаються проходи між меблями і торговими відділами. Також купується весь список необхідного устаткування: дзеркала, манекени, вішалки, вітрини і прилавки.

як заробити на магазині одягу

Дуже важливий дизайн приміщення. Найбільш підходяща оздоблення чоловічого магазину одягу повинна мати деревну фактуру, так як на тлі дерева чоловічий одяг матиме найбільш виграшний вигляд. Але в цілому дизайн повинен бути невибагливий і суворий.

Необхідний також правильний підбір обслуговуючого персоналу: продавців, консультантів. Так як недосвідчений в моді покупець необхідна правильна порада фахівця.

Не можна також забувати про безпеку, подбайте про охорону вашого магазину. Тут можна задіяти охоронний персонал, якщо дозволяють кошти, або ж обмежиться охоронною сигналізацією для невеликих торгових приміщень.

Необхідний етап — це питання про постачальників і асортимент товарів. Купувати види чоловічого одягу — краватки, костюми, сорочки — краще після закінчення одного сезону і до початку іншого, хоча продажі цих товарів не дуже схильні до сезонності. Купити куртки оптом , а так само іншу чоловічий одяг можна через інтернет пропрацювавши перед цим логістику.

Реклама магазину чоловічого одягу

Звичайно ж, на успіх підприємства впливає правильна робота з рекламою. Важливо задіяти всі їх види, починаючи від традиційних реклам, таких, як зовнішня плакатна, лістовочная, телевізійна і закінчуючи інтернет-рекламою.