Варто зауважити, що кава з собою, як вид бізнесу, з’явився в Росії не так вже й давно, тому тільки набирає загальну популярність серед любителів кави. Це обумовлено тим, що для багатьох людей такий варіант найбільш зручний, порівнюючи ціни з дорогою кав’ярнею або ж з бюджетними кавовими апаратами.

Чому ж починаючим підприємцям найбільш вигідно відкривати в сьогоднішній час такий бізнес?

бізнес ідея кави на винос

Кава з собою як вид бізнесу

Виявлено той факт, що близько 15% людей цінують лише свіжозварений кави, при цьому відмінно розбираються в сортах і способах приготування улюбленого напою.

Саме кавоманів вже точно не можна притягнути звичайним швидкорозчинним кави, приготованим в звичайному автоматі. Таких людей дуже часто можна зустріти лише в великих містах, багато жителів якого, можливо, побували за кордоном і відмінно знають смак справжньої кави.

 

Саме тому аналітики вважають, що люди цієї категорії якраз і стануть постійними клієнтами нової ідеї-бізнесу , яка грунтується в форматі «кава на винос».

Варто відзначити і те, що такі точки краще розміщувати в місцях масового скупчення людей, наприклад, в кінотеатрах, вокзалах і торгово-розважальних центрах.

Багато хто оцінить такі заклади, так як не у кожного є час випити улюблений напій, сидячи в кав’ярні. Крім усього цього, багато хто воліє взяти кави з собою і насолодитися його смаком у себе вдома.

Як організувати каву на винос

Перш за все майбутньому підприємцю необхідно скласти кошторис передбачуваних витрат, яка повинна містити в собі такі моменти, як вибір відповідного місця для організації, підготовка документів, отримання дозволів, покупка продуктів і устаткування, а також підрахунок непередбачених витрат на різні дрібниці.

Крім реєстрації закладу, особливу увагу варто звернути й на вибір обладнання. Саме тут не варто економити гроші, найкраще придбати професійну кавоварку.

Найбільш популярними вважаються італійські моделі. Крім апаратів для варіння кави, необхідно придбати і холодильники для зберігання випічки або напоїв, а також слід закупити стільці, барну стійку, столи, касовий апарат і вішалки для одягу відвідувачів.

бізнес на продажу кави

Слід продумати і над підбором обслуговуючого персоналу, в залежності від масштабів організації. Важливо вибрати й підходящий інтер’єр приміщення. Варто передбачити кілька окремих входів: для клієнтів або для поставки сировини.

На закінчення слід зазначити, що розробка бізнес-плану кави на винос не так вже й легка. Необхідно з усією відповідальністю підійти до відкриття власної справи, щоб надалі отримувати стабільний і високий дохід.