Кожен в світі автомобіліст вважає догляд за своєю машиною справою важливою, майже що святою. Іноді навіть звичайна подряпина на авто може сприйматися як ніж у серце.

Найбільше це відчувається коли авто від престижної марки і більш того пару місяців як ви взяли її з салону. Саме з цієї причини багато хто з власників готові витрачати величезні гроші на те щоб уникнути таких прикрих проблем як пошкодження машини у вигляді подряпин.

Рідка гума для автомобіля

Існує цікавий спосіб, за допомогою якого ви зможете уникнути всього цього.Зрештою власники авто залишаться набагато спокійніше, а вас як підприємця надає такого роду послугу в планіфарбування автомобіля рідкої гумою , будуть тільки вихваляти і рекомендувати своїм друзям і знайомим.

Ця бізнес-ідея вже давно не нова, цей спосіб використовували ще в 80-х року в Америці (США), але ось на ринку авто СНД він з’явився буквально недавно.

Даний новий і цікавий матеріал прийшов на зміну вінілу, фарбі і іншим покриттям, які можна сказати вже залишилися в забутому минулому.

Головні переваги його в порівнянні з іншими матеріалами дуже вражають, дана рідка гума може володіти практично будь-яким кольором, плюс до всього іншого у неї є свої захисні властивості, які і виділяють її серед інших.

За допомогою рідкої гуми ви зможете пофарбувати не тільки сам кузов авто, але і колісні диски.

 

Рідка гума покриття

Для того щоб вам в майбутньому організувати свою майстерню з фарбування машин рідкої гумою, потрібно буде:

  • Устаткування для фарбування (краскопульт разом з розширеним пультом);
  • Приміщення.Тут ви можете взяти або ж звичайний гараж, або ж влітку користуватися звичайним навісом, це якщо вас наздожене дощ або сильний вітер;
  • Рідка гума — матеріал для фарбування авто.

Як правило, автомобільний бізнес це сімейне заняття, так що ви легко можете залучати до свого бізнесу друзів і родичів. Якщо ж вони відмовляться, не сумуйте, завжди можна зробити самому або ж найняти собі помічника.

На самій-то справі тут найбільш витратним елементом буде якраз рідка гума. Окупити дане дійство ви зможете вже з перших своїх виконаних замовлень, навіть якщо приміщення ви будете орендувати.

Негативні і позитивні сторони бізнесу

Давайте все ж почнемо з головних переваг даного виду фарби. Найголовнішим моментом, швидше за все, буде ціна. Щоб ви могли порівняти, ми наведемо вам приклад: для того щоб пофарбувати автомобіль за допомогою тієї ж рідкої гуми потрібно витратити близько 5 літрів вихідного матеріалу.

Вартість його ж обійдеться в розмірі від 3 до 6 тисяч рублів, в той час як на вінілову плівку потрібно буде близько 40 тисяч рублів, а ось нанесення автоемалі буде коштувати ще дорожче.

Швидкість роботи: щоб підготувати машину до фарбування потрібно кілька днів, а для того щоб авто було готове до рідкої гумі всього то треба пару годин. З того моменту як ви завдасте рідку гуму, до її повноцінного висихання потрібно буде пару годин. А результат, який ви, врешті-решт, отримаєте, буде набагато краще.

Що ж на рахунок негативних моментів бізнесу, запитаєте ви ?!

На самій-то справи при роботі з цим матеріалом їх не було помічено.

Замовлення, які ви отримаєте:

Рідка гума бізнес ідея

Якщо скориставшись даними способом, ви допоможете декільком клієнтам, то повірте, що в недалекому майбутньому їх уже будуть десятки і все встануть в чергу.

Адже сарафанне радіо у власників авто найкраще. Крім цього непогано було б повісити оголошення, які треба чіпляти біля автомийок, автосервісів, автомагазинів, разом з фото закінченою роботи, все це сприяє хорошому кінцевим результатом.

Крім цього ви ще можете і сайт створити в інтернеті і на нього залучати зацікавилися відвідувачів.

Якщо брати, в загальному, то можна сказати що метод фарбування за допомогою рідкої гуми — це «Клондайк», з яким потрібно працювати. В даний момент вам потрібно поквапитися, щоб хтось інший випадково не зайняв ваше місце.